Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Lipjan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 58 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kadete për zyrtare korrektuese - f (50) - e re

Ministria e Drejtësisë

-
Lipjan, Kosovë
Kadete për zyrtare korrektuese - femra (50) përshkrimi rn00010312 lloji i rekrutimit: pranim data e njoftimit: 28/10/2022 afati për aplikim: 29/11/2022 - 13/12/2022 duke u bazuar në nenin 36 paragraf 1 dhe 2 si dhe nenin 12 paragraf 1 nën paragraf 1.10 të ligjit nr. 8/l-131 për shërbimin korrektues të kosovës, nenit 4 paragrafi 2 nën para...

Kamariera (2), shankista (2) - e re

7 Vëllezërit Center

-
Lipjan, Kosovë
7 vëllezërit center lipjan hap konkurs për: kamariera (2) shankista (2) kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë nënumrin e telefonit: 044 274 188 tags kamariera shankista 7 vellezerit online lipjan prishtine sherbim klient

Kamariera (2), shankista (2) - e re

7 Vëllezërit Center

-
Lipjan, Kosovë
7 vëllezërit center lipjan hap konkurs për: kamariera (2) shankista (2) kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë nënumrin e telefonit: 044 274 188 tagged as: 7 vellezerit online, kamariera, klient, lipjan, prishtine, shankista, sherbim

Forklift (4) - e re

Albi Commerce

-
Lipjan, Kosovë
Hr@albicenter.com tags forklift pirunar ngrites albi commerce konjuh lipjan depo qendror

Depoist - e re

NELT LLC

-
Lipjan, Kosovë
Nelt shpall konkurs për pozitën: 1 depoist lokacioni: lipjan detyra dhe përgjegjësitë : pranimi i mallrave dhe kontrollimi i mallrave në hyrje - depo; bënë përgatitjen e mallrave në bazë të porosive të lëshuara; bënë organizimin, kontrollimin dhe numrimin e mallrave në depo dhe në sektorin e paketimit; sigurimi i pastërtisë dhe rregu...

Forklift (4)

Albi Commerce

-
Lipjan, Kosovë
[email protected]

Agjent/e i/e shitjes (2)

NELT LLC

-
Lipjan, Kosovë
Pozita e hapur: 2 agjent/e i/e shitjës kandidatet duhet të jenë nga rajoni i prishtinës dhe i pejës detyra dhe përgjegjësitë : prezantimin, promovimin dhe shitjën e produkteve tek klientët ekzistues dhe te rinjë duke përdorur praktikat më të mira dhe trendet promovuese; zhvillimin e distribuimit – duke siguruar disponueshmerine dhe mb...

Shofer

NELT LLC

-
Lipjan, Kosovë
Nelt shpall konkurs për pozitën: lokacioni: lipjan 1 shofer – kategoria b dhe c detyrat dhe përgjegjësitë : përgjegjës për transportin dhe drejtimin e kombit apo kamionit, si dhe për bartjen e mallit deri tek pikat e shitjes; kualifikimet e kërkuara : kandidatët duhët të kenë të përfunduar shkollën e mesme. të ketë përvojë pune si s...

Shitës ambulantiv - departamenti farmacuetik

NELT LLC

-
Lipjan, Kosovë
Pozita e hapur: 1 - shit ë s ambullantiv ë – departamenti farmacuetik kandidati duhet të jetë me vendbanim në rajonin e dukagjinit detyrat dhe përgjegjësitë realizon qëllimet e shitjës duke prezentuar dhe promovuar asortimanin e produkteve në barnatore dhe pikat e shitjës sipas udhëzimit të menaxherit/es të departamentit. siguron që produ...

Përfaqësues/e mjeksor/e

NELT LLC

-
Lipjan, Kosovë
Nelt l.l.c shpall konkurs për pozitën: 1 përfaqësues/e mjekësor/e lokacioni i zyreve nelt l.l.c: lipjan kandidati duhet të jetë me vendbanim në rajonin e dukagjinit detyrat dhe përgjegjësitë: aranzhimi i takimeve me mjekë dhe farmacistë për të krijuar marrëdhënie të mira dypalëshe; bën prezantimin e produkteve farmaceutik...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune lipjan

Njoftime pune lipjan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane