Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Lezhë (Fshij) Fshijini të gjitha

Lezhë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 66 rezultate (Këshilla për kërkim)

Lezhe, ofrohet vend pune financiere - e re

"RafaeloResort" sh.p.k

-
Lezhë, Shqipëri
Shoqëria “rafaelo resort” sh.p.k , me seli ne rruga e portit, shëngjin, lezhë , e cila ushtron veprimtarine e saj si strukture akomoduese ne fushen hoteleri- turizem kërkon te punësojë: financier/e (e parë) kritere te detyrueshme: 1. te jetë i pajisur me diplome universitare ne degen finance-kontabilitet; 2. të ketë njohuri shume të mira ...

Ekonomiste inca shpk si pjese e az group, është një kompani e themeluar në vitin 2008 me qëllimin për të siguruar në tre... - e re

Lezhë, Shqipëri
Inca shpk si pjese e az group, është një kompani e themeluar në vitin 2008 me qëllimin për të siguruar në tregun shqiptar dhe atë europian përpunimin dhe lëndën e parë më cilësore për industritë e mishit dhe të sallamit.pas më shumë se një dekade eksperiencë dhe me besimin e një tregu të gjerë klientësh, inca shpk ka zgjeruar aktivitetin ...

Shofer kamioni inca shpk si pjese e az group, është një kompani e themeluar në vitin 2008 me qëllimin për të siguruar në... - e re

Lezhë, Shqipëri
Inca shpk si pjese e az group, është një kompani e themeluar në vitin 2008 me qëllimin për të siguruar në tregun shqiptar dhe atë europian përpunimin dhe lëndën e parë më cilësore për industritë e mishit dhe të sallamit.pas më shumë se një dekade eksperiencë dhe me besimin e një tregu të gjerë klientësh, inca shpk ka zgjeruar aktivitetin ...

Hidraulik inca shpk si pjese e az group, është një kompani e themeluar në vitin 2008 me qëllimin për të siguruar në treg... - e re

Lezhë, Shqipëri
Inca shpk si pjese e az group, është një kompani e themeluar në vitin 2008 me qëllimin për të siguruar në tregun shqiptar dhe atë europian përpunimin dhe lëndën e parë më cilësore për industritë e mishit dhe të sallamit.pas më shumë se një dekade eksperiencë dhe me besimin e një tregu të gjerë klientësh, inca shpk ka zgjeruar aktivitetin ...

Mekanik inca shpk si pjese e az group, është një kompani e themeluar në vitin 2008 me qëllimin për të siguruar në tregun... - e re

Lezhë, Shqipëri
Inca shpk si pjese e az group, është një kompani e themeluar në vitin 2008 me qëllimin për të siguruar në tregun shqiptar dhe atë europian përpunimin dhe lëndën e parë më cilësore për industritë e mishit dhe të sallamit.pas më shumë se një dekade eksperiencë dhe me besimin e një tregu të gjerë klientësh, inca shpk ka zgjeruar aktivitetin ...

Elektricist inca shpk si pjese e az group, është një kompani e themeluar në vitin 2008 me qëllimin për të siguruar në tr... - e re

Lezhë, Shqipëri
Inca shpk si pjese e az group, është një kompani e themeluar në vitin 2008 me qëllimin për të siguruar në tregun shqiptar dhe atë europian përpunimin dhe lëndën e parë më cilësore për industritë e mishit dhe të sallamit.pas më shumë se një dekade eksperiencë dhe me besimin e një tregu të gjerë klientësh, inca shpk ka zgjeruar aktivitetin ...

Zv.menaxher/e dyqani lezhe

Neptun shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Përshkrimi balkan finance investment group , balfin group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor.gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht 6’000 punonjës në tota...

Hotel turizmi ne lezhe kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e

Lezhë, Shqipëri
Hotel turizmi ne lezhe kerkon te punesoje -kamarier/e -banakier/e ✅ kriteret e punes: 🔴te jene me vendbanim ne lezhe 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme + siguracione kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa: lezhe 📲📞per me shume...

Hotel turizmi ne lezhe kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e

Lezhë, Shqipëri
Hotel turizmi ne lezhe kerkon te punesoje -kamarier/e -banakier/e ✅kriteret e punes: 🔴te jene me vendbanim ne lezhe 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme + siguracione kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍adresa: lezhe 📲📞per me shume in...

Lezhe, ofrohet vend pune store sales representative lezhe

ONE Telecommunications

-
Lezhë, Shqipëri
Job profile – store sales representative lezhe country: albania location: lezhe 1. overall description of the company a place where change means opportunity for progress and innovation. a place where people with the ambition for peak performance can go beyond what is today and create what is tomorrow. work and grow with one telecommunicat...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune lezhe

Njoftime pune lezhe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane