Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Himarë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(61)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(61)
Lloji
  • Pa përcaktuar(61)

Himarë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 61 rezultate (Këshilla për kërkim)

Blue villa kerkon te punesoi :

Himarë, Shqipëri
1.kuzhinjer per gatime tradicionale shtepie me elsperienc te meparshme pune 2.kamarier me eksperienc pune siguroim •page te kenaqshme • ushqim per te tre vaktet • strehimi me dhome

Kerkohet > kuzhinier ( kushte/ambienti i punes shum i mire ) - ne himare (2 muaj pune)

Himarë, Shqipëri
Kerkohet kuzhinier ne restorantin me me emer ne himare. kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! i/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! kerkohet ne restorantin me me emer ne himare. kushtet e punes jane shume te mira. koleget e punes jane profeioniste, pozitive, dhe me integritet ...

Kerkohet 🔵pjatalarese / ndihmese ne kuzhine 🔵- ne bregdet ( kushte optimale pune)

Himarë, Shqipëri
Kerkohet pjatalarese / ndihmese kuzhinjer ne restorantin me me emer ne himare. eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! i afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! kerkohet ne restorantin me me emer dhe me te vjeter ne himare. kushtet e punes jane shume te mira. koleget e punes jane ...

Kerkohet ndihmes kuzhinjer - ne bregdet ( kushte optimale pune)

Himarë, Shqipëri
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne restorantin me me emer ne himare. eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! i afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! kerkohet ne restorantin me me emer dhe me te vjeter ne himare. kushtet e punes jane shume te mira. koleget e punes jane profeioniste, p...

Kerkohet 🔵kamarier/ ndihmes kamarjer - ne bregdet ( kushte optimale pune)🔵 🔵 🔵

Himarë, Shqipëri
Kerkohet kamarier/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. duhet te kete komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe/ose italiane! i afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! kerkohet ne restorantin me me emer ne himare, ndodhet ne qe...

Hotel jali kerkon te punesoje kamarier dhe sanitare

Himarë, Shqipëri
Hotel jali kerkon te punesoje: -kamarier -sanitare kriteret: te kene eksperience te meparshme pune te kene aftesi bashkepunuese dhe komunikuese 👉🏻 ofrohet: paga shume e mire kushte shume te mira pune dhe staf mikprites adresa: himare per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ju mirepresim!

Horizonti borsh kerkon te zgjeroje staf

Himarë, Shqipëri
Horizonti borsh kerkon te punesoje: - kuzhinier/e - ndihmes kuzhinier/e - kamarier/e kerkohet: - te kene eksperience pune - te jene te sjellshem dhe te komunikueshem ofrohet: - page e kenaqshme - kushte te mira pune te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit. ju mirepresim!

Hotel elisabeta borsh kerkon te punesoje kamarier

Himarë, Shqipëri
📢 hotel elisabeta borsh kerkon te punesoje : -kamarier 👉🏻 kriteret: -kane perparesi kandidatet me eksperience pune. -etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese. 👉🏻 ofrohet: -paga shume e mire -kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa: borsh, sarande ✅ ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone!

Bar restorant ne jale kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier dhe sanitare

Himarë, Shqipëri
Bar restorant ne jale kerkon te punesoje: -ndihmes kuzhinier -sanitare kriteret e punes: -te jene serioz dhe etik ne pune -te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese -kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune ofrohet: -ambjent komod -kushte te mira pune -page e kenaqshme kandidatet e interesuar te kontaktojne ne...

Camping kranea beach kerkon te punesoje zgarist, kamarier, pjatalarese

Himarë, Shqipëri
Camping kranea beach kerkon punonjes ne pozicionet e meposhtme: -zgarist -kamarier/e (me njohuri te gjuhes anglese ose gjermane). -pjatalarese ⚫ kerkohet: -te jene te sjellshem dhe te shkathet. -kane perparesi kandidatet me eksperience pune. -te jene etik dhe korrekt. ⚫ ofrohet: ✔️kushte te mira pune. 💵page te kenaqshme. 📍 adresa:livadh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune himare

Njoftime pune himare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane