Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Himarë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Himarë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 79 rezultate (Këshilla për kërkim)

Oferta pune - e re

Himarë, Shqipëri
Oferta pune kerkohen sanitare per hotel ne drimadh me / pa eksperience kerkohen recepsioniste per hotel ne drimadh me ekperience minimumi 3 muaj paga mjaft e mire , kushte shume te mira pune perpos pages perfshihen: -akomodim -ushqim / pije per kontakt ju lutem kontaktoni ne emailin info.selectum.7@gmail.com afati i fundit i aplikimit: 10...

Shqiperi, ofroj vend pune ekonomiste - e re

Irisoft

-
Himarë, Shqipëri
Irisoft education kerkon ekonomiste per tu punesuar ne himare. te gjitha te interesuarat jane te lutura te nisin nje cv ne adresen e emailit: info@irisoft.al + apliko

Kerkohet shef salle dhe kamarier restoranti - e re

Himarë, Shqipëri
Nje nga hotel et me te mire te jugut kerkon te punesoje per sezonin veror shef salle dhe kamarier restoranti paga dhe kushtet e punes shume te mira garantohet fjetja dhe ushqimi kontakt whatsapp afati i fundit i aplikimit: 01/06/2021 12:46

Punonjese hotel restorant potami beach ne himare kërkon të punësojë - e re

Himarë, Shqipëri
Hotel restorant potami beach ne himare kërkon të punësojë sherbimi.ofrohet pagese+strehim+ushqim e kenaqshme 0692526440 sherbimi.ofrohet pagese+strehim+ushqim e kenaqshme

Njoftim per picier - e re

Himarë, Shqipëri
Restorant piazza himare vendodhja ne qender te himares. kerkon te punesoj picier me eksperienc pune per tu bashkuar stafit tone . te interesuarit te kontanktojn: ne numrin e celularit :

Kerkohen ndihmes/e kamarier/e - e re

Himarë, Shqipëri
Kerkohen ndihmes/e kamarier/e per restorant ne nje resort prestigjoz ne livadh(himare). page e kenaqshme ,ushqim dhe fjetje te siguruara . eksperienca ne fushe te njejte te meparshme perben avantazh. afati i fundit i aplikimit: 01/06/2021 13:04

Kamariere ne piceri

Himarë, Shqipëri
Kerkohet vajza per pozicionin e punes kamariere ne piceri ne nje resort prestigjoz ne livadh (himare). page e kenaqshme, sigurime te paguara ,ushqim dhe fjetje te siguruara . afati i fundit i aplikimit: 01/06/2021 09:08

Kerkohen kamariere, banakier, guzhiniere, ndihmes banakier, shishaboy dhe hostes

Himarë, Shqipëri
Bocca lounge himare kerkon te punesoj per sezonin veror punonjes per pozicionet e meposhtme: banakier ndihmes banakier kamarier djale per nargjilet hostes guzhiniere pastruese pagesa shume te mira plus siguracionet fjetja dhe ushqimi te siguruara nga bisnesi cel dhe whatsapp: insta: bocca_lounge_himare afati i fundit i aplikimit: 31/08/20...

Himare, ofroj vend pune recepsioniste

Himarë, Shqipëri
Recepsioniste hotel sea view, i pozicionuar ne potam, himarë, për këtë sezon veror kërkon të punësojë recepsioniste sezonale. detyrat/përgjegjësitë: pritja dhe akomodimi i klienteve. pritja e telefonatave dhe transferimi i thirrjeve tek personat përkatës. rakordim rezervimesh. kryerja e chech-in dhe check out-it për klientët. kontrolli i ...

Punesim

Himarë, Shqipëri
Rondos hotel/restaurant ne himare kerkojme te punesojme nje vajze ne rolin e hostess per sezonin turistik 2021..eksperienca do te ishte nje plus por jo e domosdoshme ..pasi do te kete nje trajnim per ate cka ne ofrojme gjuhet e huaja anglisht dhe italisht(ose vetem 1 gjuhe) te domosdoshme.. te jete e sjellshme ,e komunikueshme .. afati i ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune himare

Njoftime pune himare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane