Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Gjakovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 56 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxhere zyre/ koordinatore

Ad

Opportunity Center

-
Gjakovë, Kosovë
Qendra e kurseve opportunity center me aktivitet të saj ofrimin dhe shërbimin e kurseve të gjuhëve të huaja dhe ndërmjetësimin për punësim jashtë vendit kërkon të punësojë një person në pozicionin asistente/ koordinatore...

Agjent/e i/e shitjes (2) - e re

Pescoll Natural Product

-
Gjakovë, Kosovë
Kompania pescoll natural product sh.p.k. kërkon: agjent/e i/e shitjes (2) per furnizimin e barnatoreve me produktet tona detyrat dhe pergjegjesite: arritja e objektivave mujore të percaktuara, vizita te rregullta tek klientet sipas planit te vizites, prezentimi i produkteve te kompanise, pergjegjes per plotesimin e qellimeve te percaktuar...

Agjent/e i/e shitjes (2) - e re

Pescoll Natural Product

-
Gjakovë, Kosovë
Kompania pescoll natural product sh.p.k. kërkon: agjent/e i/e shitjes (2) per furnizimin e barnatoreve me produktet tona detyrat dhe pergjegjesite: arritja e objektivave mujore të percaktuara, vizita te rregullta tek klientet sipas planit te vizites, prezentimi i produkteve te kompanise, pergjegjes per plotesimin e qellimeve te percaktuar...

Rrobaqepëse, shitëse, punëtore në punëtori - e re

Benita Perde

-
Gjakovë, Kosovë
Benita perde hap konkurs per vend pune per pozitat: pozita 1. nje rrobaqepese te jete edhe fillestare sepse ne mund ta mesojme. pozita 2. nje shitese te jete e shkathet ne biseda me kliente. pozita 3. nje puntor/e e cila do te punoje ne puntori konkret me pre perde. lokacioni: gjakove, qrashia vjeter. kontrata punes e rregullt. rroga 180€...

Rrobaqepëse, shitëse, punëtore në punëtori - e re

Benita-Perde

-
Gjakovë, Kosovë
Benita perde hap konkurs per vend pune per pozitat: pozita 1. nje rrobaqepese te jete edhe fillestare sepse ne mund ta mesojme. pozita 2. nje shitese te jete e shkathet ne biseda me kliente. pozita 3. nje puntor/e e cila do te punoje ne puntori konkret me pre perde. lokacioni: gjakove, qrashia vjeter. kontrata punes e rregullt. rroga 180€...

Punëtor në market - e re

Shell Kosova

-
Gjakovë, Kosovë
Punëtor në market lokacioni i vendit të punës: gjakovë detyrat dhe përgjegjësitë: përshpejton klientët dhe përcakton se çfarë dëshirojnë apo ka nevojë çdo klient; rekomandon mallin bazuar në nevojat dhe për nevojat e klientëve; shpjegon përdorimin dhe përftimin e mallrave tek konsumatorët; përgjigjet pyetjeve të klientëve; tregon se si fu...

Punëtor në market - e re

Shell-Kosova

-
Gjakovë, Kosovë
Punëtor në market lokacioni i vendit të punës: gjakovë detyrat dhe përgjegjësitë: përshpejton klientët dhe përcakton se çfarë dëshirojnë apo ka nevojë çdo klient; rekomandon mallin bazuar në nevojat dhe për nevojat e klientëve; shpjegon përdorimin dhe përftimin e mallrave tek konsumatorët; përgjigjet pyetjeve të klientëve; tregon se si fu...

Agjent dhe animator - e re

B.E.S. Outsource Services

-
Gjakovë, Kosovë
Kerkojme: agjent te gjuhes gjermane niveli i njohjes se gjuhes duhet te jet i larte si ne te shkruar ashtu edhe ne te lexuar. puna zhvillohet nga ambientet shtepiake, ku gjithnje do te jeni nen perkujdesin e nje stafi shume miqesor. te gjithe te interesuarit mund te lajmrohen ne e-mail adressen bes_ks@outlook.com, si dhe ne skype me te nj...

Teknolog/e për prodhimin e shpuzës për dyshekë

VENTIUS INTERNATIONAL L.L.C

-
Gjakovë, Kosovë
Ventius international” l.l.c, sipas nevojave dhe kërkesës së departamentit të prodhimit të shpuzës me seli qendrore në gjakovë, shpallë konkurs pune për: teknolog/e për prodhimin e shpuzës për dyshekë (4 praktikant/e) përmbledhje e pozitës: me ndihmën e mbikqyrësve të njësisë, praktikantët do të mësojn si dhe më pas asistojn në prodhimin ...

Sekretare

Jakova Construction

-
Gjakovë, Kosovë
Jakova construction është kompani e cila merret me ndërtimin dhe shitjen e objekteve afariste-banesore. kjo kompani ofron mundësi afatgjatë punësimi dhe kushte të mira puna. shpall konkurs pozita - sekretare kualifikimet dhe aftësitë e përgjithshme që kërkohen nga kandidatja: te ketë të përfunduar arsimin e lartë,të ketë aftësi të mira ko...

Sekretare

Jakova Construction

-
Gjakovë, Kosovë
Jakova construction është kompani e cila merret me ndërtimin dhe shitjen e objekteve afariste-banesore. kjo kompani ofron mundësi afatgjatë punësimi dhe kushte të mira puna. shpall konkurs pozita – sekretare kualifikimet dhe aftësitë e përgjithshme që kërkohen nga kandidatja: te ketë të përfunduar arsimin e lartë, të ketë aftësi të mira k...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune gjakove

Njoftime pune gjakove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane