Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Fier (Fshij) Fshijini të gjitha

Fier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 126 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet arketare dhe punonjes magazine!

Ad

Melamina Fier

-
Fier, Shqipëri
Melamina fier kerkon te zgjeroj staf: kerkohet: arketare dhe punonjes magazine! paga teper e kenaqshme! kontaktoni ne numrin: 0692174165 te jete korrekt dhe serioz ne pune! te bej detyrat qe i caktohet me perpimeri dhe...

Fier, ofroj vende pune shofer/shperndares te klasit b - e re

Fier, Shqipëri
Coca cola fier kerkon te punesoje staf, 2 shofer/shperndares te klasit b. paga eshte teper e kenaqshme dhe sigurimet shoqerore jane te paguara. te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne nr. cel: +.

Fier, ofroj vend pune punonjes magazinimi - e re

Apolumil Sky shpk

-
Fier, Shqipëri
Shoqeria apolumil sky shpk, me seli ne fier dhe me nje eksperience 29 vjecare ne tregtimin e aluminit dhe aksesoreve te tij kerkon te punesoje nje punonjes magazinimi ne ambjentet e brendshem te magazines . aplikantet duhet te kene kulture profesionale te jene bashkpunues ne grup te kete njohuri ne fushen e aluminit ​ te interesuarit te d...

Fier, ofroj vend pune agjent shitjesh - e re

Ferko 2007

-
Fier, Shqipëri
Kompania ferko 2007 kerkon te punesoje agjent shitje. kanditati duhet te kete eksperience te meparshme . paga e kenaqshme te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel +355697073404 whatsapp

Ofrohet vend pune shitës/e për dyqanin adidas fier - e re

BALKAN SPORT

-
Fier, Shqipëri
Balkansport shpk, kërkon shitës/e për dyqanin adidas fier kriteret: të ketë etikë në punë. të ketë aftësi shumë të mira komunikuese. te jetë i/e aftë të punojë në grup. mosha 18-25 vjeç. të tjera: puna me turne. nje ditë në javë pushim. të interesuarit për pozicionin e mësipërm të dërgojnë të dhënat ose cv-në në adresën e-mail hr@balkansp...

Fier, ofrohet vend pune shitës/e për dyqanin intersport fier gold - e re

BALKAN SPORT

-
Fier, Shqipëri
Balkansport shpk, kërkon shitës/e për dyqanin intersport fier gold kriteret: të ketë etikë në punë. të ketë aftësi shumë të mira komunikuese. te jetë i/e aftë të punojë në grup. mosha 18-25 vjeç. të tjera: puna me turne. nje ditë në javë pushim. të interesuarit për pozicionin e mësipërm të dërgojnë të dhënat ose cv-në në adresën e-mail hr...

Fier, ofroj vend pune inxhier ose teknik mekanik i mesem - e re

orlu shpk

-
Fier, Shqipëri
Shoqeria orlu shpk (kolaudim tahografi) kerkon te punesoji inxhinier mekanik ose mekanik i mesem mosha 25-35 vjec. kushte dhe page optimale. per detaje kontaktoni ne nr e telefonit +355 674895144. faleminderit! whatsapp

Fier, ofroj vend pune per faturist/faturiste - e re

Coca Cola Fier

-
Fier, Shqipëri
Coca cola fier kerkon te punesoje faturist/faturiste. paga eshte teper e kenaqshme dhe sigurimet shoqerore te paguara. te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne nr. cel: +355 68 807 7773. coca cola fier eshte nje punedhenes i mundesive te barabarta. te gjithe aplikantet dhe punonjesit e kualifikuar do te marrin konsiderate per punesim...

Fier, ofroj vend pune shites/e, hidrosanitare kela,( paga baze + bonus mujor) - e re

Fier, Shqipëri
Hidrosanitare kela albania hap aplikimet per shites/e . paga baze + bonus mujor . kandidatet qe jane te interesuar duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: 1-mosha 18-35 vjec 2-eksperience pune si shites/e e meparshme perben avantazh 3-etike ne pune ,aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi ne grup. ne ju ofrojme rritje profesionale ,t...

Fier, ofroj vende pune shofer/shperndares te klasit b - e re

Coca Cola Fier

-
Fier, Shqipëri
Coca cola fier kerkon te punesoje staf, 2 shofer/shperndares te klasit b. paga eshte teper e kenaqshme dhe sigurimet shoqerore te paguara. te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne nr. cel + 355 68 807 7773. kandidati duhet te kete: 1- aftësi të mira organizative dhe punë në grup 2- ndershmëri dhe integritet 3- kryen dërgimin e poro...

Fier, ofrohet vend pune agjent shitje

Hidro-Sistem sh.p.k

-
Fier, Shqipëri
Hidro sistem sh.p.k me adresë mbrostar ferko perball mullirit te art,fier, e cila merret me importin-exportin e produkteve hidraulike, ngrohje,ftohje,kaldaja ,panele djellore,kondicionere etj, të markave të ndryshme italiane, greke dhe gjermane. hidro sistem shpk kërkon të punësojë kandidate të motivuar dhe me eksperiencë pune sipas kërke...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune fier

Njoftime pune fier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane