Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ferizaj

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 98 rezultate (Këshilla për kërkim)

Arkatare - e re

Kadiu Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kadiu group, një kompani lider në tregtinë me auto pjesë dhe pajisjet e autoserviseve në kosovë dhe shqiperi, me nje eksperience mbi 26 vjeçare dhe me nje rrjet dyqanesh ne qytetet kryesore ne kosove, shpall konkurs per pozitat: arkatare per prishtinë, ferizaj, malishevë kriteret: te jete e moshes 23-35 vjec; te kete arsim te larte ne deg...

Farmacist/e - e re

Non - Disclosed Client

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs pune kërkohet farmacist/e në ferizaj (ku së shpejti do të hapet barnatorja) kualifikimet: kandidatët duhet të kenë diplomë post-diplomatike (master) në fushën relevante. të posedojnë liçensën e farmacisë të lëshuar nga organi kompetent. njohja e gjuhes angleze. të kenë njohuri të shkëlqyera kompjuterike. për çdo info më shumë kont...

Shitëse në ideal kamina - ferizaj - e re

IDEAL KAMINA SHPK

-
Ferizaj, Kosovë
Ideal kamina shpk hap vend të lirë pune për: shitëse detyrat shërbimin ndaj klientëve. ndihmon klientët në përzgjedhjen apo orientimin për gjetjen e produkteve. përkujdesja dhe mirëmbajtja e produkteve mirëmbajtja e ambientit të punes. gjysme orari adresa : rr.driton islami pn, afer etc elkosit. per me shume : +38348124992

Analist-e kreditor-e - e re

Kreditimi Rural i Kosoves

-
Ferizaj, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k., është institucionmikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare përklientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, tëvogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokusprioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për qëndr...

Analist/e kreditor/e për degën në ferizaj - e re

Kreditimi Rural i Kosovës

-
Ferizaj, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k., është institucion mikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare për klientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, të vogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokus prioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për q...

Menaxher rajonal, ekzekutues malli (2), merchandeiser (4) - e re

EXTRA FRUIT

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania “extra fruit’’sh.p.k ., është industri e lengjeve. kompania ‘’extra fruit’’shpk shpallë: konkurs për rekrutim të pozitave: menaxher rajonal për rrafsh të dukagjinit ekzekutues malli (tereni prizren) (2) merchandeisera (4) (viti, fushë kosovë, gjilan, ferizaj) kandidatët e interesuar duhet t’i plotësojnë këto kushte: të ketë paten...

Asistent/e i/e shitjes (ferizaj) - e re

FLO

-
Ferizaj, Kosovë
Ne si kompani po kërkojm profesionalist që të na ndihmojn të arrijmë një punë sa më të suksesshme. flo po kërkon të punësojë: kualifikimet për pozitën asistent/e i/e shitjes full time – i/e aftë për punë ekipore – organizative,fleksibile,dhe të jetë e gatshme për punën nën presion – njohuri të gjuhes angleze dhe turke, (e preferueshme), –...

Arkatare - e re

Kadiu Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kadiu group, një kompani lider në tregtinë me auto pjesë dhe pajisjet e autoserviseve në kosovë dhe shqiperi, me nje eksperience mbi 26 vjeçare dhe me nje rrjet dyqanesh ne qytetet kryesore ne kosove, shpall konkurs per pozitat: arkatare per prishtinë, ferizaj, malishevë kriteret: te jete e moshes 23-35 vjec; te kete arsim te larte ne deg...

Arkatare, sektorist/e, sektorist nate - e re

Super Viva

-
Ferizaj, Kosovë
[email protected] tagged as: arkatare, ferizaj, prishtine, prizren, sektorist, shitje, super viva

2 shites/e dhe 2 dekorist/e - e re

Deko Dardi

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania deko dardi do te hapet ne shkurt 2023! kerkojm 2 shites/i dhe 2 dekorist/e. 2 lokale do te hapen ne qender te ferizajit. ju ofrojm: - orar te plot 8 deri 20 (me 1 or pauz) - mundesi avancimi - ambient i kendshem i punes - sigurim mjeksi private - rroga me dat te caktuar - pije falas - free wifi (- studentat dhe nxenxat jan te mir...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ferizaj

Njoftime pune ferizaj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane