Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Elbasan (Fshij) Fshijini të gjitha

Elbasan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 55 rezultate (Këshilla për kërkim)

Elbasan, ofroj vend pune stomatolog/e - e re

Dental care

-
Elbasan, Shqipëri
Ofroj vend pune stomatolog/e me kohe te plote prane klinikes sone me ose pa eksperience. pagesa e kenaqshme. te interesuarit te dergojne cv ne adresen e e-mail: dentalelb@gmail.com . + apliko

Mobile bee kerkon te punesoje perfaqesuese shitjesh ne dyqanet vodafone ne disa qytete te shqiperise: lushnje, fier dhe ...

MobileBee

-
Elbasan, Shqipëri
Mobile bee kerkon te punesoje perfaqesuese shitjesh ne dyqanet vodafone ne disa qytete te shqiperise: lushnje, fier dhe elbasan. kualifikimet jemi në kërkim të profesionistëve që kanë si pikë të fortë komunikimin dhe të orientuar ndaj shërbimit të klientëve. kriteret e përzgjedhjes: arsim i lartë (master i preferuar) eksperiencë në shitje...

Elbasan kerkohet agjent shitjesh

Akademia Progress

-
Elbasan, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje agjent shitjesh ne elbasan kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50....

Elbasan kerkohet agjent shitjesh ne terren

Akademia Progress

-
Elbasan, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje agjent shitjesh ne elbasan kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50....

Elbasan, kerkohet teller, elbasan

Tirana Bank

-
Elbasan, Shqipëri
Vacancy announcement balkan finance investment group, balfin group , is one of the most significant and successful investment groups in the western balkans region. the activities of the balfin group include the development and management of real estate, retail, mining industry, banking, tourism, energy, logistics, etc. tirana bank , one o...

Agjent/e pronash elbasan

Domus Estate Services

-
Elbasan, Shqipëri
Përshkrimi des real estate eshte agjenci pronash me zyra ne tirane, shkoder, elbasan, fier, lushnje, himare dhe vlore lungomare. des kerkon te punesoje: agjent/e pronash ne elbasan kualifikimet kandidati duhet te plotesoje keto kushte: 1. te jete person i ndershem dhe me me integritet. 2. te kete perfunduar minimalisht studimet e shkolles...

Kerkojme shites ne dyqan pjese kembimi elbasan

Elbasan, Shqipëri
Kompania degert auto sh.a kerkon qe te punesoje shites/e ( per ne dyqan ) me vendodhje ne elbasan. -ofrohet kontrate e rregullte pune + kushte dhe page shume e mire kriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja : 1.duhet te kete perfunduar arsimin e mesem ( i larte perben avantash) 2. mosha duhet te jete 25-35 vjec 3.te kete eksperience pu...

Kerkojme punetore

Elbasan, Shqipëri
Alen graphic studio grafike, reklama ndricuese & printime kerkojme designer, ndihmes per prodhimi dhe montim, usta qe te njofi dhe saldimin cel. adresa. rruga me blina, kryqezimi jasharit, elbasan afati i fundit i aplikimit: 08/03/2021 13:47

Punonjes magazine - shofer / elbasan

Elbasan, Shqipëri
Kompania “degert auto ” kerkon te punesoje punonjes magazine. kompania degert auto sha synon qe te ndertojme nje skuader te qendrueshme,me individe qe e vleresojne punen dhe duan te bashkepunojne me ne per nje kohe te gjate.jemi ne kerkimi te individi te motivuar per tiu bashkuar ekipit tone te magazines. kualifikime/kerkesa: te kete eksp...

Kerkojme arketare / elbasan

Elbasan, Shqipëri
Kompani degert auto sh.a , kerkon te punesoje : arketare per ne dyqanin me adrese,laprake,blloku gintash. kualifikimet / kerkesat te jete banuese ne qytetin e tiranes,zona e kamzes te kete perfunduar arsimin e larte, te kete eksperience pune ne arke per me shume se 1 vjet, te njohe programet alpha web ne nivel mesatar, te jete serioze, pu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune elbasan

Njoftime pune elbasan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane