Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 596 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kordinator zyre - e re

Ad

Vesa Solutions

-
Durrës, Shqipëri
Vesa solutions shpk eshte ne kerkim te nje kordinatori zyre: aftesite e kerkuara: ·        te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze. ·        të ketë njohuri mbi programet baze kompjuterike. ·        kand...

Durres kerkohet inxhinier elektrik - e re

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress me qender ne durres, ne aktivitetin e saj ofron nje sere sherbimesh nen moton “zhvillohu individualisht; trajnohu profesionalisht; punesohu denjesisht” duke ju sherbyer me profesionalizem ne fushen e burimeve njerezore ne ju pergjigjemi nevojave te klienteve per t’ju ofruar kandidatet me te mire ne tregun e punes dhe kan...

Durres kerkohet inxhinier elektrik - e re

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress me qender ne durres, ne aktivitetin e saj ofron nje sere sherbimesh nen moton “zhvillohu individualisht; trajnohu profesionalisht; punesohu denjesisht” duke ju sherbyer me profesionalizem ne fushen e burimeve njerezore ne ju pergjigjemi nevojave te klienteve per t’ju ofruar kandidatet me te mire ne tregun e punes dhe kan...

Durres, ofroj vend pune operator ne italisht, anglisht, gjermanisht. - e re

Recruiting Agency

-
Durrës, Shqipëri
Jemi nje kompani ne rritje dhe jemi duke rekrutuar operatore ne gjuhet:italisht, anglisht, gjermanisht per filialin tone ne durres. ofertat nga me te lartat ne tregun shqiptar. kriteret e aplikuesve: 1. nivel mesatar te nje prej gjuheve; 2. te jete ambicioz, energjik dhe i motivuar; 3. disponibilitet full time (fundjava pushim); ofrohet: ...

Gintoneria durres kerkon te zgjeroje stafin - e re

Durrës, Shqipëri
Gintoneria durres kerkon te zgjeroje stafin. kerkohet kamarier/e, banakier/e me eksperience pune te meparshme dhe aftesi komunikimi me klientin dhe stafin. per me teper kontaktoni numrin me poshte afati i fundit i aplikimit: 10/03/2021 12:22

Agjent shitjesh ne terren - e re

A&L

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi kompania gjermane a &l kerkon te punesoje: agjent shitjesh ne terren kualifikimet kriteret : te posedojne makine personale: te jene ambicioz: çiftet kane perparesi; pagat me standarte europiane. shënime nxitoni pasi vendet jane te limituara: te interesuarit mund te kontaktojne vetem ne whatsapp: 0692454503 durres.

Menaxher shitjesh durres-elbasan - e re

LUFRA

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi lufra kompania me fabrikë në lushnjë dhe rrogozhinë dhe me produkte prezente në të gjithë shqipërinë po kërkon të punësojë një : menaxher shitjesh durres-elbasan për kompaninë dukat water. qëllimi i punës; përgjegjës për mbarëvajtjen e strukturës së shitjeve, agjentëve dhe çdo lloj veprimtarie që ka lidhje në formë direkte me s...

Durres, ofroj vend pune teknik elektrik i mesem - e re

A G S

-
Durrës, Shqipëri
Shoqeria ags shpk e cila operon ne fushen e sherbimit te ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet,menca etj. sefundmi i zgjeruar edhe ne fushen e prodhimeve bulmetore , me seli ne fabriken ne sukth,durres , ofron vend pune ne pozicionin teknik-elektricist i mesem i cili duhet te permbushe keto kritere: 1. te kete perfunduar arsimi...

Durres, ofroj vend pune pasticier - e re

Restorant 4 Stinet

-
Durrës, Shqipëri
Ofroj vend pune per pasticier. preferohen ata qe kane eksperience cel. : 0682092530

Durres, ofroj vend pune saldator - e re

Resalb shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kompania resalb industry shpk ofron vend pune si me poshte: pozicioni: saldator vendndodhja: shkozet,durres; orari: 40 ore ne jave mosha: 18 - 45 vjec kontrata: sipas kodit te punes transporti: nuk mbulohet • te kete eksperience ne saldime me tig/ mig-mag per te aplikuar ju lutemi kontaktoni ne numrin 0675228615

Durres, ofroj vend pune magazinier - e re

Dekoll Kompani

-
Durrës, Shqipëri
Dekoll sh.p.k. është një kompani lider në tregun rajonal që ofron zgjidhje inovative në prodhimin e materialeve të ndërtimit. gama e produkteve tona në treg përfshin: koll, grafiato, fino, sistem hidroizolimi dhe termoizolimi, bojërat pintocolor dhe produktin e polisterolit termax . ne kuader te zgjerimit te aktivitetit te saj kerkon te p...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune durres

Njoftime pune durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane