Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:xhino-saliu (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

xhino-saliu

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Prishtine, ofroj vend pune telework operator telefonik

xhino-saliu

-
Prishtinë, Kosovë
Ofrohet pune call center outbound nga shtepia per nje kompani qe operon ne territorin zviceran ne gjuhet: gjermanisht, frengjisht, anglisht dhe italisht. zyrat ndodhen ne prishtine. nese ke eksperience te meparshme ne call center dhe flet rrjedhshem nje nga keto gjuhe, mund te dergosh cv tende ne adresen- saliujuxhin@gmail.com dhe do kont...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - xhino saliu

Xhino saliu dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane