Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:ratech (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

ratech

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Elektricist - e re

ratech

-
Tiranë, Shqipëri
Ratech sh.p.k. paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për instalimin dhe integrimin e sistemeve te sigurise. ne kuader te zgjerimit te kompanise, ne po kerkojme nje person per pozicionin e meposhtem: pozicioni: elektriktricist vendndodhja: tirane aftesite dhe kualifikimet eksperience e meparshme pune e domosdoshme n...

Tirane, ofroj vend pune elektricist - e re

ratech

-
Tiranë, Shqipëri
Ratech sh.p.k. paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për instalimin dhe integrimin e sistemeve te sigurise. ne kuader te zgjerimit te kompanise, ne po kerkojme nje person per pozicionin e meposhtem: pozicioni: elektriktricist vendndodhja: tirane aftesite dhe kualifikimet eksperience e meparshme pune e domosdoshme njohuri...

Tirane, ofroj vend pune elektricist

ratech

-
Tiranë, Shqipëri
Ratech sh.p.k. paraqitet ne tregun shqiptar si nje nga firmat kryesore per instalimin dhe integrimin e sistemeve te sigurise. ne kuader te zgjerimit te kompanise, ne po kerkojme nje person per pozicionin e meposhtem: pozicioni: elektricist vendndodhja: tirane aftesite dhe kualifikimet eksperience e meparshme pune njohuri te mira te progra...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ratech

Ratech dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane