Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:ikubINFO sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha

ikubINFO sh.p.k

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Specialiste burimesh njerezore

ikubINFO sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Me 27+ vjet pervoje biznesi te themeluesve dhe menaxherevekryesore, ne ofrojme sherbime te inxhinierise softuerike neshqiperi dhe ne tregun nderkombetar, duke bashkuarprofesionistet me te mire, praktikat me te mira dhe njeperzgjedhje te zgjuar te teknologjive moderne. ekipi i 170+ zhvilluesve te certifikuar ne teknologjite moderne eshte ç...

Asistent/e menaxher projekti

ikubINFO sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Me 27+ vjet pervoje biznesi te themeluesve dhe menaxherevekryesore, ne ofrojme sherbime te inxhinierise softuerike neshqiperi dhe ne tregun nderkombetar, duke bashkuarprofesionistet me te mire, praktikat me te mira dhe njeperzgjedhje te zgjuar te teknologjive moderne. ekipi i 170+ zhvilluesve te certifikuar ne teknologjite moderne eshte ç...

Hr recruiting specialist

ikubINFO sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Equipped with 27+ years of business experience of founders and key senior managers, ikubinfo has become the leading software engineering company in albania. the strong team of 170+ certified developers in modern technologies is our key to success. while solidifying our position in albania as the leading company in providing software engin...

Frontend developer

ikubINFO sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Ikubinfo is the largest software engineering company in albania. equipped with 25+ years of business experience of founders and key senior managers, we provide software engineering services in albania and internationally, by bringing together top professionals, best practices and a smart selection of modern technologies. the team of 100+ ...

Experienced java developer

ikubINFO sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Ikubinfo is the largest software engineering company in albania. equipped with 25+ years of business experience of founders and key senior managers, we provide software engineering services in albania and internationally, by bringing together top professionals, best practices and a smart selection of modern technologies. the team of 100+ ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ikubinfo sh p k

Ikubinfo sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane