Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:iglihoxha107 (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

iglihoxha107

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet mesues i gjuhave te huaja

iglihoxha107

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet mesimdhenje online ne gjuhet e meposhtme per call center ose per emigrim. mesues i specializuar ne gjuhe te huaja edhe studime europiane ne irland, pagesa behet pas ores te mesimit me bank transfer. anglisht: c2 5 mije lek ora ose italisht: c2 5 mije lek ora spanjisht: c2 6 mije lek ora portugalisht: c2 5 mije lek ora cel. : +353 ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - iglihoxha107

Iglihoxha107 dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane