Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:flag12 (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

flag12

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune opertator call center anglisht spanjisht

flag12

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen operatore per call center 🔸niveli i gjuhes mbi mesatare 🔸disponibiliteti full-time 10.00-19.00 🔸eksperienca eshte e domosdoshme ofrojme 🔸page baze + bonuse 🔸bonuse ditore, javore dhe mujore 🔸live leads per te arritur objektivat 🔸fundjava pushim apliko tani 069 70 444 07 cel. : 0697044407 kerkohen operatore per call center ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - flag12

Flag12 dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane