Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:ep & partners consultancy sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(39)
Lloji
  • Pa përcaktuar(39)

ep & partners consultancy sh.p.k

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 31 deri në 40 nga 39 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune arkitekt

Eppc albania kërkon një arkitekt për klientin e saj, i cili operon prej 20 vitesh në tregun shqiptar në fushën e fasadave të xhamit, strukturale, gjysëm strukturale dhe alukobond. përgjegjësitë kryesore: përgjigjet për organizimin e procesit të zbatimit të projektit deri në dorëzimin e tij; mban kontakte me arkitektët dhe inxhinierët në o...

Tirane, ofroj vend pune arkitekt

Eppc albania kërkon një arkitekt për klientin e saj, i cili operon prej 20 vitesh në tregun shqiptar në fushën e fasadave të xhamit, strukturale, gjysëm strukturale dhe alukobond. përgjegjësitë kryesore: përgjigjet për organizimin e procesit të zbatimit të projektit deri në dorëzimin e tij; mban kontakte me arkitektët dhe inxhinierët në o...

Tirane, ofroj vend pune hse manager

Eppc albania on behalf of its client, one of the largest international companies , which operates in the production and retail & wholesale of aluminum products, is currently recruiting a hse manager . essential responsibilities: review and develop all aspects of the company’s health & safety and environmental policy and activity and ensur...

Tirane, ofroj vend pune hse manager

Eppc albania on behalf of its client, one of the largest international companies , which operates in the production and retail & wholesale of aluminum products, is currently recruiting a hse manager . essential responsibilities: review and develop all aspects of the company’s health & safety and environmental policy and activity and ensur...

Tirane, ofroj vend pune partner relationship manager

Eppc albania on behalf of its client, one of the biggest financial institutions in albania, is currently recruiting a partner relationship manager. major responsibilities: identifies business opportunities by identifying prospects and evaluating their position in the industry, researching and analyzing sales options; sells products by est...

Shqiperi, ofroj vend pune coordinatore reparto logistica (lavoro da casa)

Eppc albania ricerca un coordinatore reparto logistica – ordini & spedizioni (lavoro da casa) per un suo cliente, un’ azienda alimentare italiana specializzata nella produzione e commercializzazione di pizze surgelate da oltre 30 anni. la collaborazione prevede un impegno full time, 8 ore al giorno, dal lunedì–venerdì. le responsabilità p...

Tirane, ofroj vend pune recepsionist

Eppc albania kërkon një recepsionist për partnerin e saj, i cili është një ndër kompanitë lider në tregun e veshjeve të punës dhe paisjeve të mbrojtjes personale në shqipëri. përgjegjësitë kryesore: pritja dhe akomodimi i klienteve; pritja e telefonatave dhe transferimi i thirrjeve tek personat perkatës; koordinimi i takimeve, intervistav...

Tirane, ofroj vend pune partner relationship manager

Eppc albania on behalf of its client, one of the biggest financial institutions in albania, is currently recruiting a partner relationship manager. major responsibilities: identifies business opportunities by identifying prospects and evaluating their position in the industry, researching and analyzing sales options; sells products by est...

Tirane, ofroj vend pune coordinatore reparto logistica (lavoro da casa)

Eppc albania ricerca un coordinatore reparto logistica – ordini & spedizioni (l avoro da casa) per un suo cliente, un’ azienda alimentare italiana specializzata nella produzione e commercializzazione di pizze surgelate da oltre 30 anni. la collaborazione prevede un impegno full time, 8 ore al giorno, dal lunedì–venerdì. le responsabilità ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ep partners consultancy sh p k

Ep partners consultancy sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane