Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:ep & partners consultancy sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(39)
Lloji
  • Pa përcaktuar(39)

ep & partners consultancy sh.p.k

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 11 deri në 20 nga 39 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune sales analyst and administrative support

Eppc albania on behalf of its client, an international company, leader in the production of construction materials, is currently recruiting a sales analyst and administrative support. major responsabilities: review historical sales data to propose to sales manager future forecast; analyze sales performance of customer base and propose bun...

Tirane, ofroj vend pune sales analyst and administrative support

Eppc albania on behalf of its client, an international company, leader in the production of construction materials, is currently recruiting a sales analyst and administrative support. major responsabilities: review historical sales data to propose to sales manager future forecast; analyze sales performance of customer base and propose bun...

Tirane, ofroj vend pune menaxher/e rrjeti dyqanesh

Eppc albania kërkon një menaxher/e rrjeti dyqanesh për klientin e saj, i cili operon prej 23 vitesh në shqiperi në fushën e tregëtimit të gurëve të çmuar dhe aksesoreve të arit. për gjegjësitë kryesore : maksimizim të shitjeve dhe arritje të objektivave; menaxhim i stafit duke i ofruar mbështetje dhe motivimin e duhur; përfshirje në vepri...

Tirane, ofroj vend pune vend praktike internship-finance

Eppc albania ofron internship-financë (me mundësi punësimi), për student të fakultetit ekonomik, dega financë kontabilitet, që sapo ka përfunduar studimet apo është në përfundim të tyre. nëpërmjet këtij intership-i, praktikanti do të ketë mundësi të përfitojë përvojë profesionale nëpërmjet kontributit në proceset e punës së kompanisë, duk...

Tirane, ofroj vend pune menaxher/e rrjeti dyqanesh

Eppc albania kërkon një menaxher/e rrjeti dyqanesh për klientin e saj, i cili operon prej 23 vitesh në shqiperi në fushën e tregëtimit të gurëve të çmuar dhe aksesoreve të arit. për gjegjësitë kryesore : maksimizim të shitjeve dhe arritje të objektivave; menaxhim i stafit duke i ofruar mbështetje dhe motivimin e duhur; përfshirje në vepri...

Tirane, ofroj vend pune vend praktike internship-finance

Eppc albania ofron internship-financë (me mundësi punësimi), për student të fakultetit ekonomik, dega financë kontabilitet, që sapo ka përfunduar studimet apo është në përfundim të tyre. nëpërmjet këtij intership-i, praktikanti do të ketë mundësi të përfitojë përvojë profesionale nëpërmjet kontributit në proceset e punës së kompanisë, duk...

Itali, ofroj vend pune software developer (java) - rome

Eppc albania kërkon software developer (java) – romë për klientin e saj, i cili operon në itali në projekte it dhe shërbime outsource për administratën publike italiane (qendrore & lokale). kandidati/ja do të zhvillojnë kryesisht aplikacione të bazuara në platformën java. përgjegjësitë kryesore: • të përcaktojë standardet teknologjike; • ...

Itali, ofroj vend pune software developer (java) - rome

Eppc albania kërkon software developer (java) – romë për klientin e saj, i cili operon në itali në projekte it dhe shërbime outsource për administratën publike italiane (qendrore & lokale). kandidati/ja do të zhvillojnë kryesisht aplikacione të bazuara në platformën java. përgjegjësitë kryesore: • të përcaktojë standardet teknologjike; • ...

Shqiperi, ofroj vend pune maintenance director

Eppc albania on behalf of its client, is currently recruiting a maintenance director . essential responsibilities: development, monitoring and implementation of a concrete action plan for the maintenance of machinery and equipment; plans the periodic maintenance of the production line and daily control of it and any other machinery, equip...

Shqiperi, ofroj vend pune maintenance director

Eppc albania on behalf of its client, is currently recruiting a maintenance director . essential responsibilities: development, monitoring and implementation of a concrete action plan for the maintenance of machinery and equipment; plans the periodic maintenance of the production line and daily control of it and any other machinery, equip...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ep partners consultancy sh p k

Ep partners consultancy sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane