Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij)Kompanitë:ep & partners consultancy sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(32)
Lloji
  • Pa përcaktuar(32)

ep & partners consultancy sh.p.k - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 32 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune atm engineer - e re

Eppc albania on behalf of its client, one of the biggest financial institutions in albania, is currently recruiting a atm engineer. major responsibilities: engineer should be local responsible person for whole atm network; must know about atm’s in general, process around all the activities; must know what the risks are dealing with cash a...

Tirane, ofroj vend pune atm engineer - e re

Eppc albania on behalf of its client, one of the biggest financial institutions in albania, is currently recruiting a atm engineer. major responsibilities: engineer should be local responsible person for whole atm network; must know about atm’s in general, process around all the activities; must know what the risks are dealing with cash a...

Tirane, ofroj vend pune asistent/e administrative - e re

Eppc albania është në kërkim të një asistent/e administrative përgjegjësitë kryesore : siguron mbështetje administrative për departamentet në kompani; kujdeset për mirëmbajtjen e sistemit të klinetëve, kandidatëve/talenteve etj; administron postën elektronike dhe perciell email për zgjidhje tek personat përgjegjës; suporton departamentin ...

Tirane, ofroj vend pune asistent/e administrative - e re

Eppc albania është në kërkim të një asistent/e administrative përgjegjësitë kryesore : siguron mbështetje administrative për departamentet në kompani; kujdeset për mirëmbajtjen e sistemit të klinetëve, kandidatëve/talenteve etj; administron postën elektronike dhe perciell email për zgjidhje tek personat përgjegjës; suporton departamentin ...

Tirane, ofroj vend pune procurement specialist - e re

Eppc albania on behalf of its client, an international company, leader in the production of construction materials, is currently recruiting a procurement specialist. major responsabilities: maintain and improve relations with current base suppliers, check and renegotiate terms based on volumes; identify suppliers of goods and services, ne...

Tirane, ofroj vend pune procurement specialist - e re

Eppc albania on behalf of its client, an international company, leader in the production of construction materials, is currently recruiting a procurement specialist. major responsabilities: maintain and improve relations with current base suppliers, check and renegotiate terms based on volumes; identify suppliers of goods and services, ne...

Tirane, ofroj vend pune sistemista windows/networking

Eppc albania cercasi sistemista windows/networking , per un suo cliente, leader internazionale nei settori di gioco e dei servizi di pagamento. le principali responsabilità: supporto agli utenti per le problematiche tecniche all’interno dei punti vendita, individuando e gestendo le anomalie hw e sw riscontrate; tracciano le attività di as...

Tirane, ofroj vend pune menaxher showroom-i & shitjesh b2b (veshje pune & ppe)

Eppc albania kërkon një menaxher/e showroom-i & shitjesh b2b (sektori veshje pune & personal protective equipment/ppe) për klientin e saj, i cili është një ndër kompanitë lider në tregun e veshjeve të punës dhe pajisjeve të mbrojtjes personale në punë. një vështrim i përgjithshëm : kompania është në kërkim të një kandidati i cili duhet të...

Tirane, ofroj vend pune menaxher showroom-i & shitjesh b2b (veshje pune & ppe)

Eppc albania kërkon një menaxher/e showroom-i & shitjesh b2b (sektori veshje pune & personal protective equipment/ppe) për klientin e saj, i cili është një ndër kompanitë lider në tregun e veshjeve të punës dhe pajisjeve të mbrojtjes personale në punë. një vështrim i përgjithshëm : kompania është në kërkim të një kandidati i cili duhet të...

Tirane, ofroj vend pune sistemista windows/networking

Eppc albania cercasi sistemista windows/networking , per un suo cliente, leader internazionale nei settori di gioco e dei servizi di pagamento. le principali responsabilità: supporto agli utenti per le problematiche tecniche all’interno dei punti vendita, individuando e gestendo le anomalie hw e sw riscontrate; tracciano le attività di as...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ep partners consultancy sh p k tirane

Ep partners consultancy sh p k tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane