Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Durrës (Fshij)Kompanitë:ep & partners consultancy sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

ep & partners consultancy sh.p.k - Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofroj vend pune menaxher servisi (pajisje elektroshtepiake)

Eppc albania kërkon një menaxher servisi (pajisje elektroshtepiake) për klientin e saj, i cili është një ndër kompanitë lider në vend në shpërndarjen dhe shitjen me shumicë & pakicë të pajisjeve elektronike dhe elektroshtëpiake. përgjegjësitë kryesore: 1. motivon dhe organizon punën e teknikëve dhe të stafit që menaxhon; 2. mban marrëdhen...

Durres, ofroj vend pune menaxher servisi (pajisje elektroshtepiake)

Eppc albania kërkon një menaxher servisi (pajisje elektroshtepiake) për klientin e saj, i cili është një ndër kompanitë lider në vend në shpërndarjen dhe shitjen me shumicë & pakicë të pajisjeve elektronike dhe elektroshtëpiake. përgjegjësitë kryesore: 1. motivon dhe organizon punën e teknikëve dhe të stafit që menaxhon; 2. mban marrëdhen...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ep partners consultancy sh p k durres

Ep partners consultancy sh p k durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane