Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:direct sales shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

direct sales shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Direct sales shpk

direct sales shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Direct sales sh.p.k kërkon shitës/e në terren. -të ketë aftësi të mira komunikimi. -të jetë bashkëpunues/e në grup. -eksperienca e punës nuk është kusht i domosdoshëm. -mundësi e shkëlqyer dhe zhvillim i shpejtë në karrierë. -e hënë - e premte: orar i plotë. -e shtunë: paradite. -e diel: pushim. -paga e kënaqshme- 70000-100000. për më t...

Tirane, ofrohet vend pune agjent shitje

direct sales shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Direct sales sh.p.k kerkon shites/e ne terren. -te kete aftesi te mira komunikimi -te jet bashkpunuese ne grup -eksperienca e punes nuk eshte kushte i domosdoshem -mundesi e shkelqyer dhe zhvillim i shpejt ne karrier -e hene- e premte: orar i plot -e shtune: paradite -e djel:pushim -paga e kenaqeshme- 70000-100000 per me teper informacion...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - direct sales shpk

Direct sales shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane