Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:billa (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

billa

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 35 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune drejtues/e te departamentit te shitjeve

billa

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune drejtues/e të departamentit të shitjeve. billa & co shpk, një kompani e re, dinamike, me rritje vit pas viti në fushën e tregtimit të pllakave, parketit dhe hidrosanitareve, kërkon të punesojë drejtues/e të departamentit të shitjeve. kriteret e aplikimit: · minimumi 5 vjet eksperiencë në department shitjesh. · mini...

Fier, ofroj vend pune shites/operator arke - fier

billa

-
Fier, Shqipëri
Shites/operator arke - fier billa & co shpk, nje kompani e re, dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, hidrosanitareve, parketeve, dhe materialeve te tjera te ndertimit, kerkon operatore finance dhe shitese per degen billa fier . pershkrimi i punes detyra ne procesin e shitjes: prezantimi i produktit ekzistues ...

Fier, ofroj vend pune shites/e

billa

-
Fier, Shqipëri
Shites/e ne ekspozite.billa & co shpk me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, parketit, hidrosanitareve dhe materialeve te tjera te ndertimit kerkon nje shites/e per ekspoziten e saj me vendodhje ne fier. pershkrimi i vendit te punes: 1. menaxhim i ekspozites ku perfshihen:a. kujdesi per perditesimin e artikujve te rinj ...

Billa & co ofron vend pune menaxher blerje

billa

-
Tiranë, Shqipëri
Billa & co shpk, nje kompani dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, hidrosanitareve dhe parketeve, kerkon te punesoje nje menaxher blerje. detyrat kryesore 1.perzgjedh dhe propozon furnitore potenciale qe permbushin kerkesat dhe kushtet e kompanise 2. propozon cmimet optimale , eshte pjese e diskutimeve & vend...

Lushnje, ofroj vend pune zv. menaxhere showroomi lushnje

billa

-
Lushnjë, Shqipëri
Lushnje ofroj vend pune menaxher shitjesh ne ekspozite- lushnje billa & co shpk, nje kompani e re, dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, hidrosanitareve dhe parketeve, kerkon te punesoje menaxher shitjesh ne ekspoziten- lushnje pershkrimi i vendit te punes: 1. menaxhim i ekspozites ku perfshihen: a. kujdesi p...

Tirane, ofroj vend pune key account manager

billa

-
Tiranë, Shqipëri
Key account manager billa & co shpk, nje kompani dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, parketit, hidrosanitareve dhe materialeve te tjera te ndertimit kerkon nje key account manager pershkrimi i vendit te punes: 1. gjetja e klienteve te rinj dhe ndjekja e klienteve ekzistues 2. prezantimi kompanise dhe produk...

Fier, ofroj vend pune magazinier

billa

-
Fier, Shqipëri
Kompania billa lider në tregtimin e pllakave, hidrosanitareve, parketeve dhe materialeve të tjera të ndertimit, kërkon: magazinier , fier detyra dhe përgjegjësi - pergatit porosite e klienteve. - sistemon mallin ne magazinë duke u kujdesur per cilësin dhe vendndodhjen e tyre. kriteret e kandidatit : - të ketë aftesi shume te mira komuniki...

Punonjës magazine

billa

-
Viti, Kosovë
Billa & co shpk, nje kompani e re, dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, hidrosanitareve, parketeve, dhe materialeve te tjera te ndertimit, kerkon: punonjës magazine. detyra dhe përgjegjësi: - përgatit porosite e klienteve - sistemon mallin ne magazine duke u kujdesur per cilesine e tij, renditjes sipas datav...

Tirane, ofrohet vend pune area manager

billa

-
Tiranë, Shqipëri
Billa & co shpk , një kompani dinamike, me rritje vit pas viti në fushën e tregtimit të pllakave, hidrosanitareve dhe parketeve,kërkon të punësoj: area manager detyrat menaxhon marrëdhëniet me dyqanet franchise eksistuese; kontrollon dhe menaxhon stafin e dyqaneve franchise; menaxhon marrëdhëniet me bashkëpunëtorët duke zhvilluar ide bizn...

Tirane, ofroj vend pune : shofer me patente cap/ tahograf

billa

-
Tiranë, Shqipëri
Billa & co shpk kompani me veprimtari: tregti materiale ndertimi, kërkon të punësoj: shofer me patentë cap & tahograf kriteret: te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe te punoj ne grup te jete person korrekt dhe i gatshem per pune te kete leje drejtimi cap+ tahograf te gjithe kandidatet e interesuar mund te aplikojne per poziconin duk...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - billa

Billa dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane