Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:art.woodshkozet@gmail.com (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

art.woodshkozet@gmail.com

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, kerkojme ekonomiste, nd/ekonomiste, marangoz, puntor sharre, bordatrice, pantografi - e re

art.woodshkozet@gmail.com

-
Durrës, Shqipëri
Ndoni art wood kerkon te punesoje : shofer n/ekonomiste marangoze operatore sharre operatore bordatrice operatore pantografi punetore magazine cel. : +355684010851

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - art woodshkozet gmail com

Art woodshkozet gmail com dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane