Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:XPERT SYSTEMS (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

XPERT SYSTEMS

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune teknik per printer dhe fotokopje

XPERT SYSTEMS

-
Tiranë, Shqipëri
Teknik për printer dhe fotokopje. kërkohet teknik për printer dhe fotokopje. të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar cv-në në adresën e mëposhtme: info@xpertsystems.al ose mund të na kontaktojnë në numrin e telefonit 042 333 444 nga e hëna në të premte ora 08:30-17:00, e shtunë ora 08:30-14:00. + apl...

Tirane, ofroj vend pune drejtor operacional

XPERT SYSTEMS

-
Tiranë, Shqipëri
Drejtor operacional detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës për drejtimin e stafit, ndarjen e detyrave dhe përgjegjësive për stafin që drejton; sigurohet që të zbatohen procedurat e miratuara nga administratori i kompanisë; përgjegjës për koordinimin dhe menaxhimin e aktiviteteve; përgjegjës për monitorimin dhe zbatimit e të gjitha aktivite...

Tirane, ofroj vend pune menaxher shitjesh

XPERT SYSTEMS

-
Tiranë, Shqipëri
Menaxher shitjesh detyrat dhe përgjegjësitë : 1. të prezantojë dhe shesë produktet e kompanise klienteve të rinj dhe atyre ekzistues. 2. të arrijë objektivat mujore të përcaktuara nga kompania 3. të zbatojë politikat dhe procedurat e kompanisë. 4. të sigurjë mbarëvajtjen/auditojë proceset e faturimit, kontaktimit, apo proceseve të tjera q...

Tirane, ofroj vend pune teknik elektrik/elektricist

XPERT SYSTEMS

-
Tiranë, Shqipëri
Teknik elektrik kërkohet teknik elektrik. të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar cv-në në adresën e mëposhtme: info@xpertsystems.al ose mund të na kontaktojnë në numrin e telefonit 042 333 444 nga e hëna në të premte ora 08:30-17:00, e shtunë ora 08:30-14:00. + apliko

Tirane, ofroj vend pune teknik per instalim, montim kamerash

XPERT SYSTEMS

-
Tiranë, Shqipëri
Teknik për instalim, montim kamerash. kërkohet teknik për instalim, montim kamerash. të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar cv-në në adresën e mëposhtme: info@xpertsystems.al ose mund të na kontaktojnë në numrin e telefonit 042 333 444 nga e hëna në të premte ora 08:30-17:00, e shtunë ora 08:30-14:0...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - xpert systems

Xpert systems dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane