Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Work Italy (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Work Italy

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 58 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofrohet vend pune nenpunes zyre

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë 1 punonjës në profilin e mëposhtëm: burime njerezore: (mashkull) -të dijë italisht -të ketë eksperiencë pune të ngjashëm - person serioz dhe që dëshiron tè mësojë garantojmë seriozitet maks...

Durres, ofroj vend pune shofer

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë punonjës në profilin e mëposhtëm: shofer me kohë të plotë për transport ndërkombëtar: -të jenë të pajisur me të gjitha patentat c/ce dhe cap -të dinë gjuhën italiane - të ketë kartë taograf...

Nenpunes zyre rcruting

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë 1 punonjës në profilin e mëposhtëm: nenpunes zyre -të dijë italisht -të ketë eksperiencë pune të ngjashëm - person serioz dhe që dëshiron tè mësojë -njohuri sociale -korrespondencë me shkri...

Marangoz detar

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë 1 punonjës në profilin e mëposhtëm: marangoz detar me eksperienc pune ..... pages e kenaqshme pune e siguruar bashkohuni me ne kontaktoni ne nr ; +355 69 6035 666

Saldator ne kantier dertar

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë 1 punonjës në profilin e mëposhtëm: saldator ne kantier dertar ne 🇮🇹 itali dhe europe 🇪🇺 me eksperienc pune ..... pages e kenaqshme pune e siguruar bashkohuni me ne kontaktoni ne nr ; +...

Nenpunes zyre

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë 1 punonjës në profilin e mëposhtëm: burime njerezore: (mashkull) -të dijë italisht -të ketë eksperiencë pune të ngjashëm - person serioz dhe që dëshiron tè mësojë garantojmë seriozitet maks...

Shofer bisarke

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Kompania “‘work italy’’ në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian, kerkon te punesoje shofera me patent ce per bisarke kushte te mira pune , pune te sigurte dhe afatgjate, pages deri ne 3210€ cdo shpenzim per marjen e dokumentave dhe shpenzimet e rruges vajtje ardhje jan ne ngarkim te firmes. ... mund te kontaktoni ne whatsapp ...

Shofer autobussi

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Kompania e workitaly kerkon te punesoje menjehere shofer me patente d pages e kenaqeshme dhe pune e sigurt dhe afatgjate.. bashkohuni me ne... pagesa 2160€ ne muaj akomodim falas pagese e kenaqeshme mundesi per letra europiane

Shofer ce

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë punonjës në profilin e mëposhtëm: shofer me kohë të plotë për transport ndërkombëtar: -të jenë të pajisur me të gjitha patentat ce dhe cap -të dinë gjuhën italiane - të ketë kartë taografi ...

Kerkohet mekanik

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Kompania “‘work italy’’ në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profilizuar si më poshtë: mekanik me eksperienc pune pages e kenaqshme dhe mundesi per me shum kontaktoni dhe bashkohuni me ne ....😃😃 aplikoni ketu: https://unigest.odoo.com/it/jobs/detail/meccanico-24

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - work italy

Work italy dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane