Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Wise Hr (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Wise Hr

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet: asistente stomatologe; recepsioniste klinike dentare; tl account manager italisht; account manager italisht os... - e re

Wise Hr

-
Tiranë, Shqipëri
Hidh nje hap te rendesishem drejt suksesit te sigurt! wise hr nje kompani me me shume se tete vite eksperience ne treg, ofron disa vende te lira pune per: 🎯 kerkohen 2 recepsioniste per klinike dentare (f ) detaje te punes: -te flasin gjuhen italiane -shume te shkatheta dhe te organizuara -komunikuese dhe me deshire per pune -disponibili...

Account manager ( italisht ose anglisht) dhe turizem dentar (italisht )

Wise Hr

-
Tiranë, Shqipëri
Sezon i ri pune e re, fitime me te medhaja! ne kerkojme punonjes per dy fushata si: 🎯account manager ( italisht ose anglisht) 🎯turizem dentar (italisht ) kriteret e aplikanteve: 🟢eksperience pune ne call center ( preferenciale ne sektor ose ne outbound). 🟢disponibilitet full time me orare 09:00 me 18:00 ( fundjava pushim). 🟢korrektes...

Account manager ( italisht ose anglisht) dhe turizem dentar (italisht )

Wise Hr

-
Tiranë, Shqipëri
Sezon i ri pune e re, fitime me te medhaja! ne kerkojme punonjes per dy fushata si: 🎯account manager ( italisht ose anglisht) 🎯turizem dentar (italisht ) kriteret e aplikanteve: 🟢eksperience pune ne call center ( preferenciale ne sektor ose ne outbound). 🟢disponibilitet full time me orare 09:00 me 18:00 ( fundjava pushim). 🟢korrektes...

Ofrojme pune si konsulet italisht- turizem dentar

Wise Hr

-
Shqipëri
Jemi ne kerkim te kandidateve per rolin e konsulent telefonik- turizem dentar kriteret: kandidatet kerkohen me eksperience pune ne call center te flasin shume mire gjuhen italiane aftesi per te punuar ne grup si dhe individualisht kerkohet disponibilitet full time dhe part time ofrojme: pagese baze sistem bonusesh shume te larta, rroga me...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - wise hr

Wise hr dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane