Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:White Select (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

White Select

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operator/e për call center me gjuhë spanjolle, italiane ose angleze

White Select

-
Prishtinë, Kosovë
White select po kërkon: operator/e për call center të gjuhës spanjolle; operator/e për call center të gjuhës italiane. kandidatet me gjuhe spanjolle: njohja e gjuhes spanjolle; të jetë komunikativ/e; aftesi te mira te punes ne grupe. kandidatet me gjuhe italiane: njohja e gjuhes spanjolle; të jetë komunikativ/e; aftesi te mira te punes ne...

Operator/e për call center të gjuhës spanjolle

White Select

-
Prishtinë, Kosovë
White select po kërkon operator/e për call center të gjuhës spanjolle . kandidatet me gjuhe spanjolle: njohja e gjuhes spanjolle; të jetë komunikativ/e; aftesi te mira te punes ne grupe. të interesuarit për aplikim të na kontaktojnë me anë të numrit 043 791871 apo të dërgojnë cv-të e tyre në emailin [email protected] tagged as: call agent...

Durres, ofroj vend pune punojes fast food

White Select

-
Durrës, Shqipëri
Ofrohet vende pune punojes fast foodi - me orar te plote - fundjava pushim - rroga e kenaqeshme te interesuarit te kontaktojn cel. : 0694498393

Durres, ofrohet vend pune operator gjuha spanjolle dhe italiane

White Select

-
Durrës, Shqipëri
Orojm vende pune operator - me kohe te plot - gjuha spanjolle dhe italiane - fundjava pushim - rroga e kenaqeshme + bonuse te interesuarit te kontaktojne cel. : 0694498393

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - white select

White select dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane