Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Weweb (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Weweb

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 107 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, kerkohet quality check në gjuhën franceze - e re

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Northwind është në kërkim të një personi në pozicionin quality check në gjuhën franceze. kërkohet: • të zotërojë gjuhën franceze në nivelin b2/c1. • të ketë aftësi të mira komunikimi dhe bashkëpunimi. • të ketë aftësi organizuese dhe analitike. detyrat: •dëgjimi i telefonatave drejtpërdrejtë dhe në rregjistrim audio. •kryerja e telefonata...

Kërkohet quality check (italisht)

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Northwind është në kërkim të një personi në pozicionin quality check në gjuhën italiane. kërkohet: • të zotërojë gjuhën italiane në nivelin b2/c1. • të ketë aftësi të mira komunikimi dhe bashkëpunimi. • të ketë aftësi organizuese dhe analitike. detyrat: •dëgjimi i telefonatave drejtpërdrejtë dhe në rregjistrim audio. •kryerja e telefonata...

Tirane, kerkohet konsulent italisht (08:00-16:00)

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Je gati për një karrierë të re? fillo udhëtimin tënd në northwind sot! - konsulent në gjuhën italiane! 📱 mjafton të kesh: 🔹 njohuri të mirë të gjuhës italiane 🔹 disponueshmëri për të punuar në zyrë, në orarin 08:00-16:00. ofrojmë: 🔹 program trajnimi fillestar 🔹 celular në dispozicion nga kompania 🔹 paga orare 260 - 380 lekë/ora! 🔹 ...

Tiranë, ofroj vend pune konsulent marketingu (frëngjisht)

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Northwind , agjensia më e madhe e web marketing, është duke kërkuar: - konsulent marketingu në gjuhën frënge . personat e interesuar duhet: të zotërojnë gjuhën frënge . të jenë me ose pa eksperiencë. të kenë aftësi komunikuese dhe manaxheriale. të kenë motivim dhe dëshirë për rritje profesionale. të kenë disponibilitet për të punuar me ko...

Tirane, ofroj vend pune konsulent marketingu (anglisht)

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Northwind , agjensia më e madhe e web marketing, është duke kërkuar: - konsulent marketingu në gjuhën angleze . personat e interesuar duhet: të zotërojnë gjuhën angleze në nivel b1-b2. të jenë me ose pa eksperiencë. të kenë aftësi komunikuese dhe manaxheriale. të kenë motivim dhe dëshirë për rritje profesionale. të kenë disponibilitet për...

Tirane, kerkohet specialiste marketingu

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Po kërkoni një mundësi për të shpalosur aftësitë dhe kreativitetin tuaj në fushën e marketingut? ne po kërkojmë një specialist marketingu që t'i bashkohet ekipit tonë! përgjegjësia: - krijoni dhe menaxhoni fushata reklamuese. - menaxhoni planet strategjike të marketingut. - optimizoni investimet për marketing online të biznesit. - jepni p...

Puno si konsulent i shërbimeve të emergjencës për italinë! 🇮🇹

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Je lodhur nga orët e gjata të punës në kufje dhe po kërkon një eksperiencë pune tërësisht të re ? eja në northwind dhe puno si: konsulent i shërbimeve të emergjencës për italinë 🇮🇹 kritere: 🔸 njohuri të gjuhës italiane (nivel b1-b2); 🔸 disponibilitet për të punuar me kohë të plotë dhe në zyrë. ofrojmë: 🔸 program trajnimi fillestar; �...

Tirane, kerkohet area manager (frëngjisht)

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Northwind agjensia me e madhe e web marketingut ne shqiperi eshte duke kerkuar: - area manager në gjuhën frënge . personat e interesuar duhet: te zoterojne gjuhen frënge (nivel b2-c1). te jene me eksperiencë në profile pune të ngjashme. te kene aftesi komunikuese dhe manaxheriale. te kene motivim dhe deshire per ngritje profesionale te ke...

Tirane, ofrohet vend pune administrative services manager italisht

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Northwind, agjensia me e madhe e web marketing ne shqiperi eshte duke kerkuar: - administrative services manager në gjuhën italiane . personat e interesuar duhet: te zoterojne gjuhen italiane (nivel c1) te jene me eksperiencë te kene aftesi komunikuese dhe manaxheriale. te kene motivim dhe deshire per ngritje profesionale te kene disponib...

Tirane, ofrohet vend pune operator/e (italisht)

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Northwind , agjensia më e madhe e web marketing, është duke kërkuar: - operatorë inbound në gjuhën italiane . 1. full time. 2. turni i (09:00-18:00), turni ii (16:00-00:00). personat e interesuar duhet: të zotërojnë gjuhën italiane . të jenë me ose pa eksperiencë. të kenë aftësi komunikuese dhe manaxheriale. të kenë motivim dhe dëshirë pë...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - weweb

Weweb dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane