Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Vodafone Albania Sh.A. (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Vodafone Albania Sh.A.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 42 rezultate (Këshilla për kërkim)

Strategic projects sn manager - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Role purpose: support business development unit to achieve a sustainable business growth by capturing opportunities of strategic importance and ensure their successful implementation key accountabilities and ownership • research, identify and size new business opportunities of strategic importance: • foster and develop relationships with ...

Tirane, ofrohet vend pune telesales agent - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Role purpose: to close sales and/or deals through telephone by creating a strong relationship with the customer and by fulfilling company and customer satisfactions requirements. key accountabilities and decision ownership • contact via phone existing or potential customers to inform them about a product or service using scripts. • answer...

Tirane, ofrohet vend pune strategic projects sn manager - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Role purpose: support business development unit to achieve a sustainable business growth by capturing opportunities of strategic importance and ensure their successful implementation key accountabilities and ownership • research, identify and size new business opportunities of strategic importance: • foster and develop relationships with ...

Tirane, ofrohet vend pune business development manager - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Role title: business development manager role purpose: support business development unit to achieve a sustainable business growth by capturing opportunities of strategic importance and ensure their successful implementation. key accountabilities and ownership • research, identify and size new business opportunities of strategic importance...

Tirane, ofrohet vend pune strategic projects sn manager - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Role purpose: support business development unit to achieve a sustainable business growth by capturing opportunities of strategic importance and ensure their successful implementation key accountabilities and ownership • research, identify and size new business opportunities of strategic importance: • foster and develop relationships with ...

Tirane, ofrohet vend pune telesales agent - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Role purpose: to close sales and/or deals through telephone by creating a strong relationship with the customer and by fulfilling company and customer satisfactions requirements. key accountabilities and decision ownership • contact via phone existing or potential customers to inform them about a product or service using scripts. • answer...

Tirane, ofrohet vend pune business development manager - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Role title: business development manager role purpose: support business development unit to achieve a sustainable business growth by capturing opportunities of strategic importance and ensure their successful implementation. key accountabilities and ownership • research, identify and size new business opportunities of strategic importance...

Pogradec, ofrohet vend pune business advisor

Vodafone Albania Sh.A.

-
Pogradec, Shqipëri
Business advisor role purpose: focus on providing a top-class customer service to our clientele base of small office / home office (soho) businesses, which in turn will grow customer loyalty and help shape the future of vodafone. key accountabilities and decision ownership • monitor the results and provide respective feedback to the busin...

Kavaje, ofrohet vend pune business advisor

Vodafone Albania Sh.A.

-
Kavajë, Shqipëri
Business advisor role purpose: focus on providing a top-class customer service to our clientele base of small office / home office (soho) businesses, which in turn will grow customer loyalty and help shape the future of vodafone. key accountabilities and decision ownership • monitor the results and provide respective feedback to the busin...

Tirane, ofrohet vend pune business advisor

Vodafone Albania Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Business advisor tirane role purpose : focus on providing a top-class customer service to our clientele base of small office / home office (soho) businesses, which in turn will grow customer loyalty and help shape the future of vodafone. key accountabilities and decision ownership • monitor the results and provide respective feedback to t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vodafone albania sh a

Vodafone albania sh a dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane