Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Vende Pune Tirane (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(7)
Lloji
  • Pa përcaktuar(7)

Vende Pune Tirane

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet marketing menaxher!

Vende Pune Tirane

-
Shqipëri
Kerkohet marketing menaxher! kandidati duhet te: -flasi shume mire gjuhen angleze -te jete i komunikueshem dhe bashkpunues - te kete disponibilitet nga ora 09:00-18:00 - te kete eksperience pune 2 vjecare ofrohet: -mundesi rritje profesionale dhe finanaciare te interesuarit te dergojne cv ( ne gjuhen angleze) : vendepune.2020@gmail.com + ...

Kerkohen 10 agjent spanjisht!

Vende Pune Tirane

-
Shqipëri
Kerkohen 10 agjent spanjisht! kandidati duhet te: -flasi mire gjuhen spanjolle -te jete i komunikueshem dhe bashkpunues - te kete disponibilitet nga ora 10:00-19:00 ofrohet -mundesi rritje profesionale dhe finanaciare tel:0697004447 adresa: rruga sami frasheri ( ne bllok)

Kerkohen 5 retention anglisht!

Vende Pune Tirane

-
Shqipëri
Kerkohen 5 retention anglisht! kandidati duhet te: -flasi mire gjuhen angleze -te kete eksperience pune ne forex mbi 6 muaj -te jete i komunikueshem dhe bashkpunues - te kete disponibilitet nga ora 10:00-19:00 ofrohet -mundesi rritje profesionale dhe finanaciare tel:0697004447 adresa: rruga sami frasheri ( ne bllok)

Kerkohen 20 agjent anglisht!

Vende Pune Tirane

-
Shqipëri
Kerkohen 20 agjent anglisht! kandidati duhet te: -flasi mire gjuhen angleze - te kete eksperience mbi 6 muaj ne forex -te jete i komunikueshem dhe bashkpunues - te kete disponibilitet nga ora 10:00-19:00 ofrohet -mundesi rritje profesionale dhe finanaciare tel:0697004447 adresa: rruga sami frasheri ( ne bllok)

Kerkohet operator call center anglisht!

Vende Pune Tirane

-
Shqipëri
Kerkohet operator call center anglisht! kandidati duhet te: -flasi mire gjuhen angleze -te jete i komunikueshem dhe bashkpunues - te kete disponibilitet nga ora 13:00-20:00 ofrohet: -mundesi rritje profesionale dhe finanaciare tel:0676880346 adresa: tek zogu i zi

Tirane, ofrohet vend pune call center operator italisht

Vende Pune Tirane

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen operator call center italisht! kandidati duhet te: -flasi mire gjuhen italiane -te jete i komunikueshem dhe bashkpunues - te kete disponibilitet nga ora 13:00-20:00 ofrohet -mundesi rritje profesionale dhe finanaciare tel:0676880346 adresa: tek zogu i zi

Tirane, ofroj vend pune call center operator frengjisht

Vende Pune Tirane

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet operator call center frengjisht! kandidati duhet te: -flasi mire gjuhen frenge -te jete i komunikueshem dhe bashkpunues - te kete disponibilitet nga ora 13:00-20:00 ofrohet -mundesi rritje profesionale dhe finanaciare tel:0676880346 adresa: tek zogu i zi

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune tirane

Vende pune tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane