Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:VAS KONSTRUKSION (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

VAS KONSTRUKSION

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Inxhinier ndertimi ne zbatim

VAS KONSTRUKSION

-
Tiranë, Shqipëri
Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati: diplomë në fakultetin e inxhinierisë së ndërtimit. përvojë pune minimumi 3 vjet si inxhinier ndërtimi ne zbatim. të zotrojë mirë programin autocad, si dhe të ketë njohuri të paketës office. të ketë aftësi shumë të mira komunikuese, manaxheriale dhe organizuese. të ketë njohuri shumë të mira në l...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vas konstruksion

Vas konstruksion dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane