Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:VAMED Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

VAMED Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

It operations engineer - kosovo (m/f/d) - e re

VAMED Group

-
Prishtinë, Kosovë
Located in vienna, austria, the vamed group is one of the internationally leading companies in the field of health care. according to our philosophy "everything from one source", we constantly develop new and innovative strategies and ensure our market leadership. responsibilities: operation, maintenance and monitoring of it infrastructur...

It operations engineer – kosovo (m/f/d)

VAMED Group

-
Prishtinë, Kosovë
Located in vienna, austria, the vamed group is one of the internationally leading companies in the field of health care. according to our philosophy “everything from one source”, we constantly develop new and innovative strategies and ensure our market leadership. responsibilities: operation, maintenance and monitoring of it infrastructur...

It operations engineer – kosovo (m/f/d)

VAMED Group

-
Prishtinë, Kosovë
Located in vienna, austria, the vamed group is one of the internationally leading companies in the field of health care. according to our philosophy “everything from one source”, we constantly develop new and innovative strategies and ensure our market leadership. responsibilities: operation, maintenance and monitoring of it infrastructur...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vamed group

Vamed group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane