Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:V.A.S. Konstruksion shpk (Fshij) Fshijini të gjitha

V.A.S. Konstruksion shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Inxhinier elektrik - e re

V.A.S. Konstruksion shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi inxhinier elektrik detyrat harton dhe ndjek grafikun e punimeve sipas projektit dhe planit të organizimit. kontrollon cështjet e sigurisë në kantier dhe kontrollon punimet në përputhje me projektin, specifikimet teknike dhe kushtet e sigurise së shëndetit e jetës në punë duke u siguruar se të gjitha rregullat po zbatohen sipas ...

Inxhinier zbatimi ne ndertim

V.A.S. Konstruksion shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi v.a.s konstruksion sh.p.k kerkon te punesoje: inxhinier zbatimi ne ndertim detyrat harton dhe ndjek grafikun e punimeve sipas projektit dhe planit të organizimit. kontrollon cështjet e sigurisë në kantier dhe kontrollon punimet në përputhje me projektin, specifikimet teknike dhe kushtet e sigurise së shëndetit e jetës në punë d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - v a s konstruksion shpk

V a s konstruksion shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane