Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Uk Invest (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Uk Invest

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune operator call center

Uk Invest

-
Tiranë, Shqipëri
Uk invest albania hap vende pune per operator/e call center, fushata forex. gjuha italisht pagesa shume e kenaqshme + bonuse. e diskutueshme ne baze te eksperiences dhe performances. aplikantet duhet te kene ekperience minimumi 3 muaj. kontaktoni ne nr +355 68 50 63 318. cel. : +355 68 506 3318 uk invest albania hap vende pune per operato...

Shqiperi, ofroj vend pune operator

Uk Invest

-
Shqipëri
Uk invest albania hap vende pune per operator/e call center , fushata forex . gjuhet: anglisht italisht spanjisht greqisht pagesa shume e kenaqshme + bonuse. e diskutueshme ne baze te eksperiences dhe performances. aplikantet duhet te kene ekperience minimumi 3 muaj. dergoni cv-ne tuaj ne email ukinvestalbania@gmail.com cel. : +355 68 506...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - uk invest

Uk invest dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane