Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Technoal (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

Technoal

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune sekretare

Technoal

-
Tiranë, Shqipëri
Pershendetje kompania technoalcon kerkon te punesoje nje sekretare te drejtorit te kesaj kompanie.ne jemi nje kompani qe ka shume vite ne treg dhe ofrojme mundesi te shumta punesimi. kushtet; -te jete mbi 18 vjec. -te kete mbaruar shkollen e mesme. -te dije te perdore kompjuterin dhe programet baze te tij. -te jete e paraqitshme . ofrojme...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - technoal

Technoal dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane