Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:T&XH shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

T&XH shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofrohet vend pune inxhinier hidroteknik - e re

T&XH shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kompania e ndertimit t&xh sh.p.k fton individe te kualifikuar te behen pjese e stafit si drejtues teknik ne pozicionin : inxhinier hidroteknik ku kritere te jete: -diploma master e fakultetit te inxhinierise. -mos te jete i dy punesuar -te kete eksperience pune min 5 vite personat e interesuar dhe qe i plotesojne kerkesat e permendura me ...

Durres, ofroj vend pune inxhinier mjedisi, inxhinier elektrik, inxhinier hidroteknik

T&XH shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kompania e ndertimit t&xh sh.p.k fton individe te kualifikuar te behen pjese e stafit si drejtues teknik ne pozicionet : inxhinier mjedisi, inxhinier elektrik dhe inxhinier hidroteknik ku kritere te jete: -diploma master e fakultetit te inxhinierise. -mos te jete i dy punesuar -te kete eksperience pune min 3 vite personat e interesuar dhe...

Ofroj pune per inxhinier mjedisi, elektrik dhe hodroteknik

T&XH shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kompania e ndertimit t&xh sh.p.k fton individe te kualifikuar te behen pjese e stafit si drejtues teknik ne pozicionin : inxhinier hidroteknik ku kritere te jete: -diploma master e fakultetit te inxhinierise. -mos te jete i dy punesuar -te kete eksperience pune min 5 vite personat e interesuar dhe qe i plotesojne kerkesat e permen...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - t xh shpk

T xh shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane