Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:TSTS Group Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(48)
Lloji
  • Pa përcaktuar(48)

TSTS Group Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 48 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofrohet vend pune turni i dyte shitese, crew shop, durres

TSTS Group Shpk

-
Durrës, Shqipëri
Tsts group sh.p.k ka hapur dyqanin e saj tek rruga epikadeve prane sheshit "taulantia" per produktet dhe pjeset e barkave ne stilin e boat-bar dhe kerkon te punesoje nje shitese. preferohet te dije anglisht ose italisht dhe te kete eksperience te meparshme ne sektorin e shitjes. te interesuarat te dergojne cv ne adresen e email crew@tstsg...

Durres, ofrohet vend pune turni i dyte asistente zyre / rekrutuese

TSTS Group Shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kriteret: -njohje e mire e gjuhes angleze/ italiane, gjuhet e tjera perbejne avantazh, -preferohet te kete mbaruar studime ne degen burime njerezore/marredhenie me publikun -minimumi 2 vite eksperience si rekrutuese -personi duhet te zoteroje leje drejtimi te kategorise b ofrohet: -page e kenaqshme -ambient dinamik pune dhe mundesi rritje...

Tirane, kerkohet rekrutuese

TSTS Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Tsts group kerkon rekrutuese, kriteret: -njohje e mire e gjuhes angleze/ italiane, gjuhet e tjera perbejne avantazh, -preferohet te kete mbaruar studime ne degen psikologji -minimumi 3 vite eksperience si rekrutuese -personi duhet te zoteroje leje drejtimi te kategorise b ofrohet: -page e kenaqshme -ambient dinamik pune dhe mundesi rritje...

Tirane, ofrohet vend pune ekonomiste tsts group

TSTS Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Tsts group kerkon ekonomiste, kriteret: -mosha 30-40 vjec, -te kete njohuri te programeve financiare dhe fizkalizimit -njohje e mire e gjuhes angleze/ italiane, gjuhet e tjera perbejne avantazh, -minimumi 3 vite eksperience si ekonomiste -personi duhet te zoteroje leje drejtimi te kategorise b ofrohet: -page e kenaqshme -ambient dinamik p...

Ndihmes kuzhinier / kuzhinier/e ne krocera

TSTS Group Shpk

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 14 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin e kuzhinierit/ ndihmes kuzhinierit në bordin krocerave duhet te permbushni kriteret si me poshte...

Tirane, kerkohet shites

TSTS Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Per te perfituar mundesine e punesimit si shites prane crew shop duhet te permbushni kriteret si me poshte: -njohje e mire e gjuhes angleze. -eksperienca të mëparshme ne pozicione të ngjashme përbën avantazh. -patente te kategorise b. -te jete fleksibel me oraret. ofrohet: page baze + perqindje mbi shitjet. kandidatet e interesuar te derg...

Tirane, ofrohet vend pune shites/e ne crew shop

TSTS Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Crew shop, dyqani i pare dhe i vetem i nautikes ne shqiperi kerkon shites/e: kriteret: -mosha 23-35 vjec, -te kete njohuri te social media -njohje e mire e gjuhes angleze/ italiane, gjuhet e tjera perbejne avantazh, -eksperienca të mëparshme ne pozicione të ngjashme -personi duhet te zoteroje leje drejtimi te kategorise b ofrohet: -page e...

Ofrohet vend pune guest service agent

TSTS Group Shpk

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin si guest service agent duhet te permbushni kriteret si me poshte: kriteret: -mosha 18-45 vjec. -...

Ofrohet vend pune shites ne boutique

TSTS Group Shpk

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin si shites/e ne boutique duhet te permbushni kriteret si me poshte: kriteret: -mosha 18-45 vjec. ...

Ofrohet vend pune kasap , paga qe nisin nga 1200 euro

TSTS Group Shpk

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin e tapicierit në bordin e krocerave të kompanise msc duhet te permbushni kriteret si me poshte: k...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - tsts group shpk

Tsts group shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane