Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:TSTS Group Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(49)
Lloji
  • Pa përcaktuar(49)

TSTS Group Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 49 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrohet vend pune crew shop kërkon punonjëse zyre

TSTS Group Shpk

-
Shqipëri
Crew shop kërkon punonjëse zyre, kriteret: -mosha 23-35 vjec, -të dijë të përdorë programet kompjuterike, hedhjen e të dhënave në sisteme, -të ketë njohuri të paketës microsoft office, përdorimi i mirë i excel përbën avantazh, -të njohë mirë gjuhën italiane dhe angleze -eksperiencë minimumi 3 vite pranë së njëjtës kompani, letër reference...

Tirane, ofrohet vend pune crew shop kërkon shofer

TSTS Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania crew shop kërkon shofer, kriteret: -mosha 25-35 vjec, -të zoterojë patentë makine me minimumi 5 vite eksperiencë -patenta e motorrit përbën avantazh -personi duhet të jetë i komunikueshë dhe me dëshirë për punë, ofrohet: -pagë e kënaqshme -ambient dinamik pune dhe mundësi rritje në karrierë kandidatët e interesuar të dergojne cv ...

Ofrohet vend pune guest service agent

TSTS Group Shpk

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin si guest service agent duhet te permbushni kriteret si me poshte: kriteret: -mosha 18-45 vjec. -...

Tirane, ofrohet vend pune menaxher/e shitjesh te crew shop

TSTS Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Crew shop, kerkon menaxher/e shitjesh per dyqanet ne tirane dhe durres kriteret: -mosha 25-35 vjec, -te kete njohuri te social media -njohje e mire e gjuhes angleze/ italiane, gjuhet e tjera perbejne avantazh, -eksperienca të mëparshme ne pozicione të ngjashme -personi duhet te zoteroje leje drejtimi te kategorise b ofrohet: -page e kenaq...

Tirane, ofrohet vend pune ekonomist/e te crew shop

TSTS Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Crew shop, kerkon ekonomist/e per dyqanet ne tirane dhe durres kriteret: -mosha 25-35 vjec, -te kete njohuri te programeve financiare dhe fizkalizimit -njohje e mire e gjuhes angleze/ italiane, gjuhet e tjera perbejne avantazh, -eksperienca të mëparshme ne pozicione të ngjashme -personi duhet te zoteroje leje drejtimi te kategorise b ofro...

Tirane, ofrohet vend pune asistent/e administrative

TSTS Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Tsts group kerkon per zyrat tirane dhe durres, asistent/e administrative, kriteret: -mosha 25-35 vjec. -njohje e mire e gjuhes angleze/ italiane perbejne perparesi. ofrohet: page e kenaqshme ambjent dinamik pune dhe mundesi rritje ne karriere kandidatet e interesuar te aplikojenepermjet anegino ose telefononi ne nr. 0672030670 / 067203061...

Tirane, ofrohet vend pune shites/e ne crew shop

TSTS Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Crew shop, dyqani i pare dhe i vetem i nautikes ne shqiperi kerkon shites/e: kriteret: -mosha 23-35 vjec, -te kete njohuri te social media -njohje e mire e gjuhes angleze/ italiane, gjuhet e tjera perbejne avantazh, -eksperienca të mëparshme ne pozicione të ngjashme -personi duhet te zoteroje leje drejtimi te kategorise b ofrohet: -page e...

Ofrohet vend pune shites ne boutique

TSTS Group Shpk

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin si shites/e ne boutique duhet te permbushni kriteret si me poshte: kriteret: -mosha 18-45 vjec. ...

Tirane, ofrohet vend pune asistent/e zyre

TSTS Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. ne dyqanin ku biznesi jone zhvillon aktivitetin e tij kerkojejme nje asistet/e zyre. kriteret: -mosha 21-45 vjec. -njohje e mire e gjuhes angleze/ it...

Durres, ofrohet vend pune asistet/e zyre

TSTS Group Shpk

-
Durrës, Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. ne zyrat ku biznesi jone zhvillon aktivitetin e tij kerkojejme nje asistet/e zyre. kriteret: -mosha 21-45 vjec. -njohje e mire e gjuhes angleze/ ital...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - tsts group shpk

Tsts group shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane