Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:TEG (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

TEG

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune operator/e parkimi - e re

TEG

-
Tiranë, Shqipëri
Tirana east gate (teg) është qendra tregtare më e madhe në shqipëri, hapja madhështore e së cilës daton në vitin 2011. tani me 160 dyqane dhe 2000 vende parkimi, teg është një destinacion tërheqës për klientët nga tirana, elbasani dhe kosova e me gjerë. teg pjesë e balfin group, grupit më të madh dhe inovator të investimeve në shqipëri dh...

Tirane, ofrohet vend pune sherbim klienti / info point

TEG

-
Tiranë, Shqipëri
Teg sh.p.k është pjesë e balfin group, grupit më të madh dhe inovator të investimeve në shqipëri dhe një ndër më të mëdhenjtë në rajon. balkan finance investment group, balfin group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në a...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - teg

Teg dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane