Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Studio projektimi,mbikqyrje,kolaudimi (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Studio projektimi,mbikqyrje,kolaudimi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune inxhinier ndertimi

Studio mbikqyrje dhe kolaudimi me eksperice mbi 15- vjecare , kerkon staf ne fushen e mbikqyrjes me kerkesat si me poshte: -te kete mbaruar studimet e larta ne nje nga fushat e inxhinierise( ndertim, hidro) - te kete eksperience pune mbi 3- vite ne fushen e mbikqyrjes apo te zbatimit te punimeve - te njohe me hollesi dokumentacionin tekni...

Tirane, ofrohet vend pune inxhinier ndertimi

Studio mbikqyrje dhe kolaudimi me eksperice mbi 15- vjecare , kerkon staf ne fushen e mbikqyrjes me kerkesat si me poshte: -te kete mbaruar studimet e larta ne nje nga fushat e inxhinierise( ndertim, hidro) - te kete eksperience pune mbi 3- vite ne fushen e mbikqyrjes apo te zbatimit te punimeve - te njohe me hollesi dokumentacionin tekni...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - studio projektimi mbikqyrje kolaudimi

Studio projektimi mbikqyrje kolaudimi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane