Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Strongtrade (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Strongtrade

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune call center operator/e anglisht

Strongtrade

-
Tiranë, Shqipëri
Strongtrade kerkohen operator/e telefonik ne gjuhen angleze ofrohet: •paga nder me konkurueset ne treg •bonuse ditore •bonuse te larta mujore •rritje profesionale kerkohet: •eksperience minimale 6 mujore •nivel shume i mire i gjuhes kontakt: 0683896079 adresa: prane shkolles “ vasil shanto”

Tirane, ofrohet vend pune call center operator/e anglisht

Strongtrade

-
Tiranë, Shqipëri
​strongtrade kerkohen operator/e telefonik ne gjuhen angleze ofrohet: •paga nder me konkurueset ne treg •bonuse ditore •bonuse te larta mujore •rritje profesionale kerkohet: •eksperience minimale 6 mujore •nivel shume i mire i gjuhes kontakt: 0683896079 adresa: prane shkolles “ vasil shanto” ​strongtrade kerkohen operator/e telefonik ne g...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - strongtrade

Strongtrade dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane