Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Star Parking Albania (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

Star Parking Albania

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofrohet vend pune ekonomist/e - e re

Star Parking Albania

-
Durrës, Shqipëri
Star parking albania shpk, e cila operon ne fushen e parkimit dhe transportit te valizheve ne rinas, kerkon te punesoje : ekonomist/e detyrat te regjistroje dokumentacionin ne kontabilitet (fatura, arka, banka). te pergatise raportet periodike financiare. te kordinoje procesin nga marrja deri tek ekzekutimi i porosive ditore. te rakordoje...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - star parking albania

Star parking albania dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane