Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Smart Processes shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

Smart Processes shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente zyre

Smart Processes shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania smart processes shpk ofron sherbime konsulente dhe automatizim te proceseve te punes ne sektor te ndryshem te qeverisjes dhe ne sektorin privat.per shkak te zgjerimit te vazhdueshem kompania eshte ne kerkim te stafit te ri me deshire per rritje profesionale. smart processes shpk shpall pozicionin e punes: asistente adm...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - smart processes shpk

Smart processes shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane