Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Smart Call (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Smart Call

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Oferte pune per agjente/retention!

Smart Call

-
Prishtinë, Kosovë
Ofrojme pune ne fushaten forex. kerkohen agjente/retention, full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen angleze. paga eshte shume e mire + bonuse. gjuha: anglisht vendodhja: prishtine pozicionet: agjent/retention na kontaktoni per detaje whatsapp: +355 69 320 4547

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - smart call

Smart call dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane