Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Shero Designs (Fshij)Kategoritë:programim / software (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

programim / software - Shero Designs

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune senior qa lead

Shero Designs

-
Tiranë, Shqipëri
Shero albania is looking for a candidate that will be responsible for qa testing across their magento ecommerce clients. please note, the successful candidate must be able to work 100% onsite on our offices in tirana. your position to lead our team of qa testers & grow the internal processes, workflows, etc. to ensure all shero qa work is...

Tirane, ofroj vend pune qa /testues

Shero Designs

-
Tiranë, Shqipëri
Shero albania is looking for a candidate that will be responsible for qa testing across their magento ecommerce clients. please note, the successful candidate must be able to work 100% onsite at our offices in tirana. the role to work with product and project managers and commercial stakeholders to define business requirements and qa plan...

Tirane, ofroj vend pune front end

Shero Designs

-
Tiranë, Shqipëri
Description shero commerce, a full-service, global ecommerce agency, is looking for an experienced front end developer to join our team. in this role you’ll work closely with our design, development, and project management teams to bring ui design concepts, wireframes, and mock-ups to life. you’ll use your creative and meticulous eye for ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - programim software shero designs

Programim software shero designs dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane