Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Segafredo (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

Segafredo

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative

Segafredo

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania klar sh.p.k. me ekskluzivitetin e brandit të mirënjohur të kafes segafredo për shqipërine, kërkon të punesojë një: asistente administrative detyrat • ndjek axhendën e drejtorit ekzekutiv të shoqërisë sipas udhëzimeve të tij. • lë takime dhe përcakton oraret e sakta për mbledhje dhe raporton për to. • përgatit dokumenta...

Menaxhere shitjesh & marketingu

Segafredo

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania klar sh.p.k. me ekskluzivitetin e brandit të mirenjohur të kafes segafredo për shqiperinë kërkon të punesoje: menaxhere shitjesh & marketingu identifikimi i klientëve. prezantimi i produkteve segafredo coffee system. kryerja e negociatave me klientët dhe finalizimi i kontratave të bashkëpunimit dhe shitjes. menaxhimi i...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - segafredo

Segafredo dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane