Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:SPAXEL (Fshij) Fshijini të gjitha

SPAXEL

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Junior community intern - e re

SPAXEL

-
Prishtinë, Kosovë
Spaxel owns, operates, and develops real estate projects leveraging technology & innovative operating models to create distinctive residences. we are a young and lean team. in prishtine we employ a centralized back-office handling tenant support, marketing, leasing, procurement, accounting, it, interior design, and architecture. our prish...

Mep construction manager - e re

SPAXEL

-
Prishtinë, Kosovë
Mep construction manager spaxel owns, operates, and develops distinctive real estate projects with a focus on value-add and new construction affordable and moderate-income housing. spaxel leverages best-in-class, bleeding-edge technology and innovative operating models to execute faster, smarter, and more efficiently than traditional oper...

Resident success specialist

SPAXEL

-
Prishtinë, Kosovë
Residents success manager spaxel owns, operates, and develops real estate projects leveraging technology & innovative operating models to create distinctive residences. we are a young and lean team. in prishtine we employ a centralized back-office handling tenant support, marketing, leasing, procurement, accounting, it, interior design, a...

Legal intern

SPAXEL

-
Prishtinë, Kosovë
Legal intern job summary the legal intern will be the go to person for the drafting, legal review, and amendment of all documentation as per the legislation in force in the respective jurisdictions of the location of our properties in the united states. while facing this challenge, you will be responsible for coming up with and presenting...

Structural estimator intern

SPAXEL

-
Prishtinë, Kosovë
Structural estimator intern spaxel owns, operates, and develops real estate projects leveraging technology & innovative operating models to create distinctive residences. we are a young and lean team. in prishtine we employ a centralized back-office handling tenant support, marketing, leasing, procurement, accounting, it, interior design,...

Vozitës

SPAXEL

-
Prishtinë, Kosovë
Vozitës i ngarkuesit teleskopik, pirunerit jemi duke kërkuar punëtorë të cilët do t’i bashkangjiten ekipit tonë të ngarkim-shkarkimit në fabrikën e paneleve metalike “liga steel”. përshkrimi i punës: detyrat dhe pergjegjësitë: të respektojë rregulloret e punës dhe mbrojtjes në fabrikë. të vozisë dhe manovrojë paisjet ngarkuese motorike, p...

Punëtorë në montim të paneleve metalike

SPAXEL

-
Prishtinë, Kosovë
Punëtorë në montim të paneleve metalike jemi duke kërkuar punëtorë të cilët do t’i bashkangjiten ekipit tonë të montimit në fabrikën e paneleve metalike “liga steel”. përshkrimi i punës: detyrat dhe pergjegjësitë: të bëjë montimin apo bashkimin e elementeve metalike në panele (mure) përkatëse me anë të shpueseve eletrike (trapan dore) apo...

Estimating administrator intern

SPAXEL

-
Prishtinë, Kosovë
Job summary we’re looking to hire an estimating administrator intern to maintain the estimating drawings and databases daily. he/she will provide administrative support to our estimating team and share the initial and revised proposals with estimators. key responsibilities maintain the estimating drawings and proposal databases daily. pro...

Architectural assistant intern

SPAXEL

-
Prishtinë, Kosovë
Job summary we’re looking to hire an architectural assistant who can generate 2d & 3d architectural drawings and deliver architectural takeoffs. our intern shall be able to prepare the documents during the bidding process and assist the operations of the renovation projects. he/she will also be responsible for the creation and collection ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - spaxel

Spaxel dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane