Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Revo Hospitality Group (RHG) shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(11)
Lloji
  • Pa përcaktuar(11)

Revo Hospitality Group (RHG) shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 11 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune-specialist shitje&marketingu

Revo hospitality group sh.p.k po kërkon të rekrutoj kandidatë me eksperiencë për t'u bashkuar me ekipin tonë në pozicionin: specialist shitje dhe marketingu përgjegjësitë kryesore përgjegjës për të gjitha kanalet e komunikimit të kompanisë (on-line, off-line, aktivitetet e mediave sociale); verifikon dhe përditëson informacionin e kompani...

Tirane, ofroj vend pune-front office coordinator

Revo hospitality group sh.p.k based on the agreement with mk hotel are seeking to recruit experienced candidates to join our team at new opening mk hotel tirana in the position: front office coordinator primary job responsibilities defining and implementing front desk objectives and procedures. training staff and managing the shift schedu...

Tirane, ofroj vend pune-receptionist

Revo hospitality group sh.p.k based on the agreement with mk hotel are seeking to recruit experienced candidates to join our team at new opening mk hotel tirana in the position: front office team member (receptionist) primary job responsibilities greet clients and visitors with a positive, helpful attitude. thoroughly understand and adher...

Tirane, ofroj vend pune-night auditor (receptionist)

Revo hospitality group sh.p.k based on the agreement with mk hotel are seeking to recruit experienced candidates to join our team at new opening mk hotel tirana in the position: night auditor (receptionist) primary job responsibilities greet guests upon arrival, check them in and provide them with any information they need to enjoy their ...

Tirane, ofroj vend pune-housekeeping assistant manager

Revo hospitality group sh.p.k based on the agreement with mk hotel are seeking to recruit experienced candidates to join our team at new opening mk hotel tirana in the position: housekeeping assistant manager primary job responsibilities assist the housekeeping manager with hiring, training, motivating, recognizing; coach and develop hous...

Tirane, ofroj vend pune-reservation agent

Revo hospitality group sh.p.k based on the agreement with mk hotel are seeking to recruit experienced candidates to join our team at new opening mk hotel tirana in the position: reservation agent primary job responsibilities responsible for taking room and event reservations. assists in preregistration and blocking of group reservations. ...

Tirane, ofroj vend pune-housekeeping manager

Revo hospitality group sh.p.k based on the agreement with mk hotel are seeking to recruit experienced candidates to join our team at new opening mk hotel tirana in the position: housekeeping manager primary job responsibilities training staff developing staff schedules purchasing cleaning supplies and equipment working with hotel guests w...

Ofroj vend pune-f&b manager

Revo hospitality group sh.p.k based on the agreement with mk hotel are seeking to recruit experienced candidates to join our team at new opening mk hotel tirana in the position: f & b manager primary job responsibilities forecasting, planning, sourcing, and ordering food supplies, as well as beverages . building positive relationships wit...

Tirane, ofroj vend pune-bartender

Revo hospitality group sh.p.k based on the agreement with mk hotel are seeking to recruit experienced candidates to join our team at new opening mk hotel tirana in the position: bartender primary job responsibilities prepare alcohol or non-alcohol beverages for bar and restaurant patrons interact with customers, take orders and serve snac...

Tirane, ofroj vend pune-waiter

Revo hospitality group sh.p.k based on the agreement with mk hotel are seeking to recruit experienced candidates to join our team at new opening mk hotel tirana in the position: waiter primary job responsibilities provide excellent customer services always strive towards best customer satisfaction greet customers and present menus make su...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - revo hospitality group rhg shpk

Revo hospitality group rhg shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane