Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Rekrutues (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

Rekrutues

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane,kerkohet te punesohen agjente shitje ne call center per gjuhet e meposhteme: italisht spanjisht anglisht kinisht ...

Rekrutues

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet te punesohen agjente shitje ne call center per gjuhet e meposhteme: italisht spanjisht anglisht kinisht japonisht philipino thai kompania ka me shume se 3 vite ne treg dhe kerkon agjente me eksperience ose pa pervoje ne varesi te gjuhes. per me shume kontaktoni ne nr: 0697005115

Tirane, ofrohet vend pune sales rep. operator, sam, am

Rekrutues

-
Tiranë, Shqipëri
Recruiter on behalf of its client, one of the biggest financial institutions in albania, is currently recruiting sales representative (senior & account managers) responsibilities: identifying prospects and evaluating and analyzing sales options. sells benefits of the company and developing relationships with prospects. recommending soluti...

Tirane,kerkohet te punesohen agjente shitje ne call center per gjuhet e meposhteme: italisht spanjisht anglisht kinisht ...

Rekrutues

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet te punesohen agjente shitje ne call center per gjuhet e meposhteme: italisht spanjisht anglisht kinisht japonisht philipino thai kompania ka me shume se 3 vite ne treg dhe kerkon agjente me eksperience. per me shume kontaktoni ne nr: 0697005115

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - rekrutues

Rekrutues dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane