Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Rekrutime Operatore Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

Rekrutime Operatore Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune operatore shitjesh turizem dentar

Rekrutime Operatore Shitje

-
Tiranë, Shqipëri
Sezon i ri pune e re, fitime me te medhaja! ne kerkojme punonjes per dy fushata si: account manager ( italisht ose anglisht) turizem dentar (italisht ) kriteret e aplikanteve: 1.eksperience pune ne call center ( preferenciale ne sektor ose ne outbound). 2.disponibilitet full time me orare 09:00 me 18:00 ( fundjava pushim). 3.korrektesi dh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - rekrutime operatore shitje

Rekrutime operatore shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane