Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Punesim&Rekrutim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Punesim&Rekrutim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 33 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, kurs 1 mujor, rekrutim & burime njerezore

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Nese je ne kerkim te rritjes profesionale, nese po kerkon te fitosh ose zgjerosh njohurite ne fushen e hr management, nese po kerkon te kandidosh ne nje pozicion pune me te mire dhe ti japesh karrieres tende nje drejtim te ri, ne mund te jemi partneri qe do t'ju ndihmoje ta arrini kete! agjencia bclever ka nisur regjistrimet per kursin 1 ...

Tirane, agjent financiar spanjisht, me dhe pa eksperience, page 3000€

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency nis rekrutimet per pozicionet agjent financiar me dhe pa eksperience njohes te gjuhes spanjolle. cfare ofrohet: ✅ pagese baze qe nis nga 500€ 💰 💴 ✅ bonuse mbi 3000€ 💴💰 ✅ ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme ✅ mundesi per te punuar me hot leads 📱 ✅ mundesi e shpejte rritjeje ne d...

Tirane, agjent financiare anglisht me & pa eksperience, page 4000€

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency nis rekrutimet per pozicionet agjent financiar me dhe pa eksperience njohes te gjuhes angleze. cfare ofrohet: ✅ pagese baze qe nis nga 600€ 💰 💴 ✅ bonuse mbi 3000€ 💴💰 ✅ ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme ✅ mundesi per te punuar me hot leads 📱 ✅ mundesi e shpejte rritjeje ne det...

Tirane, agjent financiar italisht, me&pa eksperience, page 3000€

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency nis rekrutimet per pozicionet agjent financiar me dhe pa eksperience njohes te gjuhes italiane. cfare ofrohet: ✅ pagese baze qe nis nga 600€ 💰 💴 ✅ bonuse mbi 3000€ 💴💰 ✅ ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme ✅ mundesi per te punuar me hot leads 📱 ✅ mundesi e shpejte rritjeje ne de...

Tirane, agjent financiar italisht, vetem me eksperience, 650€ baze dhe bonuse 4000€

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency nis rekrutimet per pozicionet agjent financiar me dhe pa eksperience njohes te gjuhes italiane. cfare ofrohet: ✅ pagese baze qe nis nga 650€ 💰 💴 ✅ bonuse mbi 4000€ 💴💰 ✅ ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme ✅ mundesi per te punuar me hot leads 📱 ✅ mundesi e shpejte rritjeje ne de...

Tirane, trajnim 1 ditor: menaxhimi i burimeve njerezore

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Save the date! 📅 30 shtator 2022 agjencia bclever organizon trajnimin e pare me pjesmarrje fizike per vitin 2022 “menaxhimi i burimeve njerezore” trajnimi eshte projektuar ne: 🟩 sesion teorie 🟦 sesion praktike 🟪 sesion me pyetje te hapura ne perfundim te trajnimit pjesmarresit do te pajisen me: 🔸certifikaten e trajnimit 🔹modulin e p...

Tirane, retention spanjisht me eksperience

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
💼 mundesi punesimi account manager ne gjuhen spanjolle 📍tirane kriteret: ✅ disponibilitet i menjehershem ✅ eksperience e meparshme pune ✅ njohje e mire e gjuhes spanjolle kushtet e punes: ✅ page baze 500€ 💰 ✅ bonuse 10% 12% 13% 15% ✅ ambjent i qete ⚠️ eksperienca e domosdoshme! per me shume info kontakto ne: ☎️ 0676888699

Tirane, drejtuese didaktike ne kopesht privat

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
💼 mundesi punesimi drejtuese didaktike 📚📒🔖✍️👩‍🏫 kopesht privat 👧👶👦🏻 📍kodra e diellit, tirane kriteret: ✅ te kete perfunduar studimet e larta ne profilin arsim parashkollor ✅ pervoje pune e meparshme ✅ disponibilitet i menjehershem kushtet e punes: ✅ page e cila nis nga 50,000 all (e negociueshme ne varesi te pervojes dhe kompet...

Tirane, edukatore ne kopesht privat

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
💼 mundesi punesimi edujatore 📚📒🔖✍️👩‍🏫 kopesht privat 👧👶👦🏻 📍kodra e diellit, tirane kriteret: ✅ te kete perfunduar studimet e larta ne profilin arsim parashkollor ✅ pervoje pune e meparshme ✅ disponibilitet i menjehershem kushtet e punes: ✅ page e cila nis nga 50,000 all (e negociueshme ne varesi te pervojes dhe kompetencave 💰)...

Burime njerezore

Punesim&Rekrutim

-
Shqipëri
Nese je ne kerkim te rritjes profesionale, nese po kerkon te fitosh ose zgjerosh njohurite ne fushen e hr management, nese po kerkon te kandidosh ne nje pozicion pune me te mire dhe ti japesh karrieres tende nje drejtim te ri, ne mund te jemi partneri qe do t'ju ndihmoje ta arrini kete! trajnim ne “menaxhimin e burimeve njerezore”! disa n...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - punesim rekrutim

Punesim rekrutim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane