Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:PunaIme për klientin (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

PunaIme për klientin

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent/e të patundshmërive - e re

PunaIme për klientin

-
Prishtinë, Kosovë
Kosova royal estate hap konkurs për: agjent/e të patundshmërive (1 vend) detyrat: mbledhja dhe përpunimi i ofertave për prona për shitje dhe qira; mbledhja, përpunimi dhe përgjigja ndaj kërkesave të klientëve; ndërmjetësimi në procesin e shit-blerjeve apo qiradhënieve; administrimi i kontakteve dhe takimeve; të këshilloje...

Saldues

PunaIme për klientin

-
Prizren, Kosovë
Kompania - zinkunie sh.p.k pozita - saldues/e vendi - prizren. e-maili peraplikim: info@zinkunie-ks.com tel: 049/773-070

Shofer

PunaIme për klientin

-
Prishtinë, Kosovë
Autopasion shpk është kompani lider e shitjes me shumicë në sektorit e autopjesë, goma, vajra dhe bateri me brendet më të mëdha europiane. operojmë në kosovë dhe shqipëri, gjithashtu me degët tona në disa qytete kryesore në të dyja shtetet. autopasion shpk shpallë vende të lira pune : pozita: shofer – prishtinë – 3 vende të lira kualifiki...

Burime njerëzore & shitës

PunaIme për klientin

-
Prishtinë, Kosovë
“agrokor” sh.p.k. shkabaj, shpall, konkurs për vende të reja pune per keto pozita: burime njerezore – 1 vend i lire ambulantiv per brendin hohe – 1 vend i lire orari i plote. aplikacioni te shkarkohet dhe te plotesohet ne formen elektronike dhe se bashku me cv, dokumentet tjera dhe foton te dergohen ne emailin: burimenjerzore@agrokor-ks.c...

Shofer

PunaIme për klientin

-
Prishtinë, Kosovë
Autopasion shpk është kompani lider e shitjes me shumicë në sektorit e autopjesë, goma, vajra dhe bateri me brendet më të mëdha europiane. operojmë në kosovë dhe shqipëri, gjithashtu me degët tona në disa qytete kryesore në të dyja shtetet. autopasion shpk shpallë vende të lira pune : pozita: shofer – prishtinë – 3 vende të lira kualifiki...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - punaime per klientin

Punaime per klientin dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane