Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Prompt International shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

Prompt International shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Inxhinier/e

Prompt International shpk

-
Prishtinë, Kosovë
A dëshironi të bëheni pjesë e kompanisë rajonale më të suksesshme në ndërtimin e infrastrukturës së data qendrave dhe të telekomunikacionit? kompania prompt international , pjesë e grupit prompt, është kompani liderë në rajon në dizajnimin, projektimin dhe realizimin e infrastrukturës së data qendrave dhe të telekomunikacionit, dhe e vetm...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - prompt international shpk

Prompt international shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane